Zobacz zdjęcia z premiery ANIMA LIVE Justyny Steczkowskiej

Wczoraj, 8 marca, miała miejsce premiera nowej płyty Justyny Steczkowskiej – ANIMA LIVE. Z tej okazji – 7 marca odbył się koncert w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, a dzień później Justyna spotkała się z fanami w Galerii Bałtyckiej. Dzięki uprzejmości Royal Concert mamy dla was zdjęcia z koncertu!

Album Justyny Steczkowskiej „Anima”, który miał premierę jesienią 2014 roku, doczekał się reedycji i teraz dostępny jest w wersji dwupłytowej CD i DVD. Fani znajdą tam koncert zarejestrowany podczas występu LIVE w londyńskim Union Chapel. Koncert odbył się w październiku 2015 roku. Występ w XIX-wiecznym gotyckim kościele – uznawany przez Brytyjczyków za najlepszą salę koncertową – był zwieńczeniem rocznej trasy „Magia trwa”, która podkreślała 20-letnią karierę Artystki na scenie. Londyńska publiczność nagrodziła Justynę kilkunastominutowymi owacjami na stojąco.

7 marca Justyna Steczkowska wystąpiła przed polską publicznością w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Poniżej zdjęcia z wydarzenia.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus