Zobacz zdjęcia z premiery ANIMA LIVE Justyny Steczkowskiej

Wczoraj, 8 marca, miała miejsce premiera nowej płyty Justyny Steczkowskiej – ANIMA LIVE. Z tej okazji – 7 marca odbył się koncert w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, a dzień później Justyna spotkała się z fanami w Galerii Bałtyckiej. Dzięki uprzejmości Royal Concert mamy dla was zdjęcia z koncertu!

Album Justyny Steczkowskiej „Anima”, który miał premierę jesienią 2014 roku, doczekał się reedycji i teraz dostępny jest w wersji dwupłytowej CD i DVD. Fani znajdą tam koncert zarejestrowany podczas występu LIVE w londyńskim Union Chapel. Koncert odbył się w październiku 2015 roku. Występ w XIX-wiecznym gotyckim kościele – uznawany przez Brytyjczyków za najlepszą salę koncertową – był zwieńczeniem rocznej trasy „Magia trwa”, która podkreślała 20-letnią karierę Artystki na scenie. Londyńska publiczność nagrodziła Justynę kilkunastominutowymi owacjami na stojąco.

7 marca Justyna Steczkowska wystąpiła przed polską publicznością w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Poniżej zdjęcia z wydarzenia.

Dayv

Dayv

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus

5 komentarzy

  1. Fantastyczny koncert, Justyna pokazała światowy poziom artystyczny 🙂

  2. Anima to coś niesamowitego 🙂

  3. Justyna na żywo to poezja

  4. Czysta magia. Zjawiskowa ponadprzeciętna, słowa tego nie opiszą, trzeba zobaczyć posłuchać.

  5. Ja juz mam swój egzemplarz!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *