The Chainsmokers jak The Beatles i Bee Gees? Panowie pobili właśnie kolejny rekord!

Amerykański duet producencki The Chainsmokers nie może ostatnio narzekać na brak popularności: po paśmie hitowych singli, które od wielu tygodni nieprzerwanie królują na listach przebojów na całym świecie, panowie błyskawicznie stali się jednymi z najważniejszych gwiazd ostatnich miesięcy. Teraz na ich konto trafiło kolejne wyróżnienie, które po raz pierwszy stawia ich w tej samej kategorii co… The Beatles i Bee Gees!

To już pewne – najnowsza aktualizacja listy Billboard Hot 100 przyniosła Alexowi Pallowi i Drew Taggartowi kolejne ogromne wyróżnienie, które niewątpliwie podsumowuje ich ogromną ostatnimi czasy popularność. Chodzi tym razem o trzy z ostatnich utworów chłopaków – “Something Just Like This”, “Paris” oraz “Closer” – które zajmują w tym momencie odpowiednio piąte, siódme i dziesiąte miejsce na znanej amerykańskiej liście. Dzięki temu osiągnięciu The Chainsmokers zostali oficjalnie trzecim zespołem w historii Billboardu, którego trzy utwory znajdują się w pierwszej dziesiątce zestawienia w tym samym czasie. Ostatni raz udało się to właśnie The Beatles oraz Bee Gees, którzy osiągnęli podobny sukces w odpowiednio 1964 i 1978 roku.

Warto wspomnieć, że podobny wynik w kategorii artystów solowych osiągnął niedawno także Justin Bieber, którego utwory “Love Yourself”, “Sorry” oraz “What Do You Mean?” również dotarły jednocześnie do pierwszej dziesiątki zestawienia. Przypomnijmy, że panowie przygotowują się obecnie do wydania swojego debiutanckiego albumu “Memories: Do Not Open”, który na półki sklepowe trafi już 7 kwietnia tego roku. Wydawnictwo promują wspomniane wcześniej single “Paris” oraz “Something Just Like This” z udziałem brytyjskiej grupy Coldplay.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus