Nowy singiel grupy Little Mix już dostępny do odsłuchu! Posłuchaj nowej wersji utworu “No More Sad Songs”

Brytyjska grupa Little Mix pod koniec zeszłego roku powróciła do muzycznego świata ze swoim czwartym studyjnym albumem. Dziewczyny są aktualnie w trakcie promocji związanych z wydawnictwem, a sam krążek odnosi jak dotąd spore sukcesy na całym świecie. W międzyczasie zespół wybrał również kolejny singiel z płyty, który został nagrany na nowo z jednym ze znanych amerykańskich raperów.

Piosenka „No More Sad Songs” jest już trzecim singlem dziewczyn z wydanego w zeszłym roku albumu „Glory Days”, a gościem specjalnym w utworze jest tym razem amerykański raper Machine Gun Kelly. Premiera odświeżonej wersji kompozycji odbyła się ostatecznie 3 marca. Ogłoszenie wyboru piosenki na singiel odbyło się poprzez nagranie, które znalazło się na oficjalnym profilu grupy na Facebooku. Nie ma w tym momencie jeszcze wiarygodnej informacji na temat ewentualnego teledysku, jednak będziemy Was informować na bieżąco.

Przypomnijmy, że „Glory Days” radzi sobie jak dotąd w sprzedaży bardzo dobrze, otrzymując niedawno platynową certyfikację w Zjednoczonym Królestwie za ponad trzysta tysięcy sprzedanych kopii. Pierwszym singlem z wydawnictwa była piosenka „Shout Out to My Ex”, która miała swoją premierę jeszcze w październiku zeszłego roku. Nowego singla grupy z udziałem Machine Gun Kelly’ego możecie oczywiście posłuchać poniżej. Czy piosenka odniesie sukces na listach przebojów?

Udostępnij na Google Plus