Nowy album Lily Allen już w czerwcu! Poznaj pierwsze szczegóły nowego wydawnictwa artystki

Angielska wokalistka i autorka tekstów Lily Allen długo kazała nam czekać na swój powrót do muzycznego świata. Po wydanym trzy lata temu krążku “Sheezus”, który niestety nie odniósł tak dużych sukcesów komercyjnych jak jej poprzednie, artystka skupiła się na życiu prywatnym i pracach nad nowym materiałem, który usłyszymy już wkrótce.

Allen uchyliła rąbka tajemnicy w związku z nowym wydawnictwem w najnowszym podcaście News Roast, gdzie prowadzący JolyonHeydon zapytali wokalistkę o szczegóły jej kolejnego krążka. Według słów wokalistki nowy album, zatytułowany prawdopodobnie “The Fourth Wall”, będziemy mogli usłyszeć prawdopodobnie już w czerwcu tego roku! Lirycznie artystka skupiła się natomiast głównie na wydarzeniach ze swojego życia prywatnego, odstawiając tym razem bieżące wydarzenia społeczne i polityczne na trochę dalszy plan.

Album jest zadziwiająco zamknięty na doświadczenia innych ludzi… Jest oczywiście kilka piosenek nacechowanych politycznie, ale w większości są to piosenki o mnie, moim związku, nieudanym małżeństwie, moich dzieciach oraz nadużywaniu różnych substancji.

Przypomnijmy, że o nowym albumie Lily wypowiedział się także jakiś czas temu producent Mark Ronson, z którym wokalistka współpracowała niedawno przy okazji swoich premierowych kompozycji. W krótkim wywiadzie udzielonym gazecie The Sun Ronson nazwał jej nowe piosenki “najlepszymi jakie dotąd napisała”.

Uważam, że to jedne z najlepszych piosenek jakie kiedykolwiek napisała. Jej głos brzmi niesamowicie. To nad czym z nią pracuję jest prawdopodobnie jej bardziej szczerym i łamiącym serce muzycznym obliczem do tej pory. [Lily] pisze tak szczerze, że sam czujesz to, o czym stara się powiedzieć.

Przypomnijmy, że Lily Allen wydała jak dotąd trzy studyjne albumy, w tym ostatni zatytułowany “Sheezus”, który ukazał się jeszcze w 2014 roku. We wrześniu zeszłego roku wokalistka dawała już fanom znak na Twitterze, że jej nowy krążek może być bliżej niż sądzimy – myślę więc, że będzie to idealne podsumowanie zebranych powyżej informacji. Czekacie na muzyczny powrót Allen?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus