Margaret wystąpi ze światowymi gwiazdami muzyki pop

W tym roku podczas koncertów Night of the Proms polska publiczność będzie miała okazję zobaczyć największe gwiazdy światowej sceny, m.in. UB40, Anastacię i Ronana Keatinga. W tym wyjątkowym muzycznym show wystąpi także polska wokalistka – Margaret, która oprócz własnych przebojów zaśpiewa piosenkę wspólnie z legendą brytyjskiej sceny reggae – grupą UB40. Nadchodząca polska edycja odbędzie się 24 marca 2017 roku w Warszawie oraz 25 marca 2017 roku w Łodzi.

Night of the Proms to jedna z najważniejszych halowych imprez muzycznych na świecie, która narodziła się ponad 30 lat temu w Belgii. Oprócz solowych koncertów największych gwiazd muzyki pop, tradycją Night of the Proms są niespotykane wcześniej duety. Wspólny występ MargaretUB40 – to pierwsze tak wyjątkowe połączenie w historii polskiej edycji Night of the Proms. Organizatorzy nie ujawniają, który utwór zostanie wykonany przez artystów.

Koncerty Night of the Proms odbędą się 24 marca w Warszawie, w Hali Torwar oraz 25 marca w Łodzi, Atlas Arena. Bilety, już od 49 zł, dostępne są poprzez sieć Eventim, w tym na stronie eventim.pl. W sprzedaży są miejsca siedzące na trybunach, a także siedzące na płycie.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus