Margaret wystąpi ze światowymi gwiazdami muzyki pop

W tym roku podczas koncertów Night of the Proms polska publiczność będzie miała okazję zobaczyć największe gwiazdy światowej sceny, m.in. UB40, Anastacię i Ronana Keatinga. W tym wyjątkowym muzycznym show wystąpi także polska wokalistka – Margaret, która oprócz własnych przebojów zaśpiewa piosenkę wspólnie z legendą brytyjskiej sceny reggae – grupą UB40. Nadchodząca polska edycja odbędzie się 24 marca 2017 roku w Warszawie oraz 25 marca 2017 roku w Łodzi.

Night of the Proms to jedna z najważniejszych halowych imprez muzycznych na świecie, która narodziła się ponad 30 lat temu w Belgii. Oprócz solowych koncertów największych gwiazd muzyki pop, tradycją Night of the Proms są niespotykane wcześniej duety. Wspólny występ MargaretUB40 – to pierwsze tak wyjątkowe połączenie w historii polskiej edycji Night of the Proms. Organizatorzy nie ujawniają, który utwór zostanie wykonany przez artystów.

Koncerty Night of the Proms odbędą się 24 marca w Warszawie, w Hali Torwar oraz 25 marca w Łodzi, Atlas Arena. Bilety, już od 49 zł, dostępne są poprzez sieć Eventim, w tym na stronie eventim.pl. W sprzedaży są miejsca siedzące na trybunach, a także siedzące na płycie.

Dayv

Dayv

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus

12 komentarzy

 1. „największymi światowymi gwizdami”… guuurl, that’s a stretch…

 2. dziewczyna ma potencjał i jako jedna z nielicznych ma ogromne szanse na karierę międzynarodową 🙂

  • Problemem u niej jest małe podobieństwo wykonań live a wersji studyjnych.

  • no warunki wokalne ma aczkolwiek powinna trenować głos jak np. zrobiła Rihanna. Porównać jej live z teraz a kilka lat temu to brawa dla niej za rozwój 🙂

  • Jakoś Katy to nie przeszkadza xd

  • Katy to Katy. Ona ma głos i udowodniła to nie raz aczkolwiek albo ma wyjebane i jej sie nie chce albo stres jej sciska gardło 😀

  • Margaret też dobrze sobie radzi w wolnych utworach, ale wybiera szybkie, popowe piosenki, których za chuja nie daje rady zaśpiewać xd

  • Co wy gadacie? Elephant, CMD , Heartbeat , Waiting all night zajebiscie śpiewa a są szybsze

  • Noo, szczególnie CMD zajebicie śpiewa, co pokazała na preselekcjach XDDDD

  • Ładnie sobie poradziła w Świat się kręci w lutym zeszłego roku

 3. O tym potencjale mówi się od lat i jakoś mało z tego wynika. Jak widać fakt, że ktoś umie śpiewać po angielsku bez akcentu i tworzy poprawną, ale dość generic muzykę, nie jest wystarczający. Powinna albo przenieść się na stałe za granicę i tam próbować, albo sobie darować i skupić się na naszym rynku, bo zaraz będzie za stara zwyczajnie i szansa jej minie koło nosa.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *