“Lust For Life” od Lany Del Rey już wkrótce! Zobacz zapowiedź nowego albumu wokalistki

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Lana Del Rey już wkrótce powróci ze swoim piątym studyjnym krążkiem. Niedawno premierę miał pierwszy singiel z wydawnictwa, „Love”, którego teledysk według najnowszych informacji przekroczył właśnie czterdzieści milionów odsłon. Dziś poznaliśmy natomiast nowe informacje na temat kolejnej płyty wokalistki, której premiera zbliża się już wielkimi krokami!

Kilka godzin temu premierę miała najnowsza zapowiedź piątego wydawnictwa artystki i zgodnie z tytułem filmiku możemy oficjalnie ogłosić, że nowy album Lany nazywać się będzie “Lust For Life”! Przypomnijmy, że piosenka o tym samym tytule została zarejestrowana niedawno jako nowy utwór wokalistki nagrany z The Weekndem. Całość dopełnia uwielbiane przez fanów muzyki wyrażenie coming soon, co może wskazywać na to, że #LDR5 jest bliżej niż nam się wydaje! Wszystkie znane jak dotąd szczegóły albumu możecie przeczytać TUTAJ!

Przypomnijmy, że ostatnim albumem w karierze wokalistki jest krążek „Honeymoon”, który trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2015 roku. W Polsce krążek dotarł na liście sprzedaży ostatecznie do trzeciej pozycji, co tylko pokazuje siłę przebicia oddanych fanów artystki w naszym kraju! Zapowiedź projektu “Lust For Life” możecie obejrzeć poniżej. Jesteście podekscytowani nową erą artystki? My bardzo!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus