Little Mix wybrały nowy singiel z albumu „Glory Days”! Pojawi się w nim również gość specjalny

Brytyjska grupa Little Mix niedawno powróciła do muzycznego świata ze swoim nowym albumem. Dziewczyny są aktualnie w trakcie promocji związanych z wydawnictwem, które odnosi jak dotąd spore sukcesy, również poza Wielką Brytanią. W międzyczasie zespół wybrał również kolejny singiel z płyty, który został już nagrany na nowo, tym razem ze specjalnym gościem. O kogo chodzi?

Nowym singlem oficjalnie ogłoszona została piosenka „No More Sad Songs”, która znalazła się na wydanym w listopadzie zeszłego roku czwartym krążku dziewczyn „Glory Days”. Gościem specjalnym w utworze będzie tym razem amerykański raper Machine Gun Kelly, a premiera odświeżonej wersji kompozycji zaplanowana jest na 3 marca. Ogłoszenie wyboru kolejnej piosenki na singiel odbyło się poprzez nagranie, które znalazło się dziś na oficjalnym profilu grupy na Facebooku.

Przypomnijmy, że „Glory Days” radzi sobie jak dotąd w sprzedaży bardzo dobrze, docierając m.in. do pierwszego miejsca zestawienia w całym Zjednoczonym Królestwie. Pierwszym singlem z wydawnictwa była piosenka „Shout Out to My Ex”, która miała swoją premierę jeszcze w październiku zeszłego roku. Nowego singla grupy, tym razem jeszcze bez udziału Machine Gun Kelly’ego, możecie posłuchać poniżej. Czy udział rapera wpłynie na ostateczną pozycję utworu na listach przebojów?

Udostępnij na Google Plus