Harry Styles gotowy na wydanie singla. Znamy datę premiery!

Niedawno pisaliśmy, że Harry Styles kończy właśnie pracę nad swoim debiutanckim solowym albumem. Okazuje się, że oczekiwanie naprawdę dobiegło końca, a nowy singiel usłyszymy szybciej, niż się tego spodziewaliśmy.

„Jesteśmy już blisko końca i to jest ekscytujące. Mamy materiał, który jest już prawie gotowy” – mówił w lutym właściciel Columbia Records, Rob Stringer, w rozmowie z magazynem Billboard.

Z pewnością jest już gotowy pierwszy singiel. Usłyszymy go już bowiem 7 kwietnia. Taką informację na antenie podał Elvis Duran – prezenter radiowy stacji Z100.

Według HitsDailyDouble pierwszy singiel został wyprodukowany przez Jeffa Bhaskera, który odpowiedzialny jest między innymi za takie utwory jak „Just Give Me a Reason” P!nk, „Uptown Funk” Marka Ronsona, „Run This Town” Jay Z czy „Photograph” Eda Sheerana.

Główną inspiracją Harry’ego przy tworzeniu materiału miał być brytyjski rock z lat ’70 jak David Bowie czy Queen.

Viggo

Viggo

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus

6 komentarzy

  1. A kto to co to

  2. *Oczekiwanie – literówka 😉

  3. Plotka ta została już „wyjaśniona” i żaden singiel Harrego się nie ukaże tego dnia 😉

  4. „Ktoś ‚zakpił’ z fanów tworząc plotkę na temat daty premiery singla Harry’ego. (07.04) jak się okazało wyda wtedy swój singiel raper Kendrick Lamar. Krążące nagranie jest sfałszowane”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *