“Divide” Eda Sheerana dostępny na platformach streamingowych!

Można przypuszczać, iż trzeci album Eda Sheerana może nieźle namieszać na listach przebojów. Dziś właśnie zadebiutował na platformach streamingowych.

“Divide” promują takie utwory jak “Castle On The Hill”, oraz “Shape of You”, który 2 dni przed premierą krążka uzyskał status diamentowego singla w Polsce. Nie mniejsze sukcesy odniósł w innych krajach – utwór osiągnął peak na miejscu pierwszym w większości krajów europejskich, a także w Australii, Nowej Zelandii czy w Stanach Zjednoczonych. Oprócz tego numer już teraz może się pochwalić ogromnym zainteresowaniem w serwisie Spotify – singiel już teraz ma dzienne przyrosty ponad 7 mln streamów na całym świecie (łącznie 400 mln odtworzeń w przeciągu niespełna 2 miesięcy!).

Album wychodzi w dwóch wersjach – standard, gdzie znajdziecie 12 premierowych nagrań, oraz w edycji rozszerzonej, wzbogaconej o 4 bonusy. Już dzisiaj możecie kupić w sklepach wersję podstawową krążka, natomiast premiera CD deluxe ma mieć miejsce za tydzień, tj. 10 marca. Obie wersje zaś można legalnie przesłuchać m.in na Spotify. Zapraszamy do słuchania!

Web Cams Sex
Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus