„Death of Love” – zobacz najnowszy teledysk Sophie Ellis-Bextor!

Brytyjska wokalistka Sophie Ellis-Bextor kontynuuje promocję swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Familia”. Po wydanych jak dotąd teledyskach do piosenek „Come With Us”, „Crystallise” oraz „Wild Forever”, które ukazały się w ciągu kilku ostatnich miesięcy, artystka opublikowała właśnie kolejny, nakręcony do następnego z utworów z niedawno wydanego albumu.

Czwartym oficjalnym singlem z wydanego w 2016 roku wydawnictwa „Familia” została kompozycja zatytułowana „Death of Love”. Słowa do piosenki napisała artystka we współpracy z Edem Harcourtem, który jest jednocześnie producentem tego nagrania. Nakręcony w meksykańskim mieście Puerto Vallarta teledysk zadebiutował na oficjalnym kanale na YouTubie artystki 6 marca.

Przypomnijmy, że wydawnictwo „Familia” ukazało się w sprzedaży jeszcze 2 września zeszłego roku. Album promowały jak dotąd single „Come With Us”, „Crystallise” oraz „Wild Forever”. Warto także wspomnieć, że dzięki agencji Go Ahead artystka wystąpi dziś przed polską publicznością w warszawskiej Progresji. Teledysk do piosenki „Death of Love” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus