„Death of Love” – zobacz najnowszy teledysk Sophie Ellis-Bextor!

Brytyjska wokalistka Sophie Ellis-Bextor kontynuuje promocję swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Familia”. Po wydanych jak dotąd teledyskach do piosenek „Come With Us”, „Crystallise” oraz „Wild Forever”, które ukazały się w ciągu kilku ostatnich miesięcy, artystka opublikowała właśnie kolejny, nakręcony do następnego z utworów z niedawno wydanego albumu.

Czwartym oficjalnym singlem z wydanego w 2016 roku wydawnictwa „Familia” została kompozycja zatytułowana „Death of Love”. Słowa do piosenki napisała artystka we współpracy z Edem Harcourtem, który jest jednocześnie producentem tego nagrania. Nakręcony w meksykańskim mieście Puerto Vallarta teledysk zadebiutował na oficjalnym kanale na YouTubie artystki 6 marca.

Przypomnijmy, że wydawnictwo „Familia” ukazało się w sprzedaży jeszcze 2 września zeszłego roku. Album promowały jak dotąd single „Come With Us”, „Crystallise” oraz „Wild Forever”. Warto także wspomnieć, że dzięki agencji Go Ahead artystka wystąpi dziś przed polską publicznością w warszawskiej Progresji. Teledysk do piosenki „Death of Love” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *