Brooke Candy i Sia prezentują lyric video do wspólnej piosenki „Living Out Loud”!

Amerykańska wokalistka i raperka Brooke Candy kontynuuje przygotowania do wydania jej debiutanckiego krążka. Artystka w ostatnim czasie dopracowywała materiał na nową płytę, a niedawno przyznała również, że uważa swoje nowe wydawnictwo za ukończone. Póki co jednak, w oczekiwaniu na kolejną porcję muzyki od Brooke, do sieci trafił w końcu klip ze słowami do jej najnowszego singla.

Piosenka „Living Out Loud” jest pierwszym właściwym singlem z debiutanckiego albumu Brooke zatytułowanego „The Daddy Issues”, który do sklepów trafić ma według zapowiedzi już na wiosnę tego roku nakładem wytwórni RCA Records. W utworze gościnnie pojawia się także Sia, która jest jednocześnie jedną ze współautorek warstwy lirycznej kawałka. „Living Out Loud” zadebiutowało w sieci jeszcze w grudniu zeszłego roku, jednak wtedy była to jedynie wersja zremiksowana przez DJ-a KDA. Właściwa wersja singlowa trafiła w ręce fanów 3 lutego.

Przypomnijmy, że artystka wydała swoją ostatnią EP-kę, „Opulence”, jeszcze w 2014 roku. Od tego czasu do sprzedaży trafiło też kilka singli, które prawdopodobnie również wejdą w skład jej pierwszego wydawnictwa. Lyric video do piosenki „Living Out Loud” prezentujemy oczywiście poniżej. Przekonuje Was ten utwór? Trzymacie kciuki za sukces Brooke?

Udostępnij na Google Plus

6 komentarzy

  1. Te połączenie akurat mi się nie podoba

  2. Słaba piosenka jak na Brooke Candy

  3. Słaba piosenka jak na Brooke Candy

  4. Z początku przyjemna, ale w trakcie zaczyna męczyć

  5. Z początku przyjemna, ale w trakcie zaczyna męczyć

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *