Becky G prezentuje swój najnowszy singiel! Posłuchaj premierowej kompozycji “Todo Cambió”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Rebbeca Marie Gomez, znana lepiej pod pseudonimem scenicznym Becky G, wciąż pracuje nad swoim nowym materiałem pod szyldem wytwórni Kemosabe Records. Pomimo wielu zapewnień o rychłej premierze debiutanckiego krążka, jak dotąd niestety wydawnictwo wciąż nie ujrzało światła dziennego. Może się to jednak zmienić już wkrótce, bo artystka zaprezentowała właśnie światu swój kolejny hiszpańskojęzyczny singiel.

Becky G potwierdziła niedawno wydanie następnej premierowej kompozycji w języku hiszpańskim, którą określiła jako “bardzo bliską jej sercu i napisaną przez nią samą”. Po wielu zapowiedziach nowy singiel artystki zatytułowany „Todo Cambió” zadebiutował w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej 3 marca.

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię Becky G zamyka wydana jeszcze w 2013 EPka „Play It Again”, na której znalazł się wyprodukowany przez Dr. Luke’a materiał w języku angielskim. Ze względu na zaawansowane prace nad hiszpańskojęzycznym debiutem Gomez, losy debiutanckiego, anglojęzycznego albumu nagrywanego jak dotąd z producentem nie są aktualnie znane. Nową piosenkę artystki i nakręcony do niej klip pozostawiamy Wam poniżej. Czy piosenka „Todo Cambió” okaże się sukcesem?

Udostępnij na Google Plus