Bebe Rexha przedstawia teledysk do utworu “F.F.F.”! Zobaczymy w nim także G-Eazy’ego

Bebe Rexha, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, kontynuuje promocję pierwszej połowy swojego debiutanckiego krążka. Po wydanym w styczniu teledysku do piosenki “I Got You”, która ostatecznie osiągnęła umiarkowany sukces na listach przebojów, artystka wybrała już kolejny promocyjny utwór ze swojego nowego wydawnictwa. Do piosenki powstał także teledysk, który właśnie trafił w ręce fanów. 

Piosenka „F.F.F.” planowana była pierwotnie jako pierwszy singiel z albumu „All Your Fault”, jednak ostatecznie do promocji pierwszej części debiutu artystki wykorzystano utwór “I Got You”. W “Fuck Fake Friends”, bo tak brzmi pełna nazwa piosenki po rozwinięciu skrótu, gościnnie pojawia się także amerykański raper G-Eazy. Do utworu powstał również teledysk, który zadebiutował na kontach artystki w serwisach YouTube oraz Vevo 9 marca.

Przypomnijmy, że pierwsza połowa debiutanckiego albumu Rexhy, “All Your Fault: Pt. 1”, trafiła już do sprzedaży cyfrowej 17 lutego, a kolejna część planowana jest wstępnie na kwiecień tego roku. Warto także wspomnieć, że nie jest to pierwsza współpraca artystki z raperem, którzy mieli już okazję nagrać razem hitowy utwór “Me, Myself & I”. Teledysk do piosenki “F.F.F.” prezentujemy Wam poniżej. Udany?

Udostępnij na Google Plus