Ariana Grande i John Legend prezentują teledysk do ich wersji „Beauty and the Beast”!

Amerykańscy wokaliści Ariana Grande i John Legend zostali jakiś czas temu osobami odpowiedzialnymi za motyw przewodni do jednej z nadchodzących disneyowskich produkcji. Film zgodnie z zapowiedziami trafi do kin już wkrótce, a póki co możemy już obejrzeć oficjalny teledysk zrealizowany do ich wersji kultowego utworu. 

Piosenka „Beauty and the Beast” w oryginale została wykonana przez aktorkę Angelę Lansbury, ale swoją wersję do animowanej wersji filmu nagrali w przeszłości także Celine Dion oraz Peabo Bryson. Teledysk do utworu w wykonaniu Ariany Grande i Johna Legenda miał swoją premierę 5 marca na amerykańskim kanale Freeform. Zarówno kawałek jak i zrealizowany do niego klip promują nadchodzący film kinowy o tym samym tytule, w którym jedną z głównych ról zagrała m.in. znana z serii filmów o przygodach Harry’ego Pottera aktorka Emma Watson.

Przypomnijmy, że polska premiera nowej wersji filmu, zatytułowana po prostu „Piękna i Bestia”, odbędzie się już 17 marca. Baśniowy teledysk do tytułowej kompozycji promującej obraz obejrzeć możecie poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *