Ariana Grande i John Legend prezentują teledysk do ich wersji „Beauty and the Beast”!

Amerykańscy wokaliści Ariana Grande i John Legend zostali jakiś czas temu osobami odpowiedzialnymi za motyw przewodni do jednej z nadchodzących disneyowskich produkcji. Film zgodnie z zapowiedziami trafi do kin już wkrótce, a póki co możemy już obejrzeć oficjalny teledysk zrealizowany do ich wersji kultowego utworu. 

Piosenka „Beauty and the Beast” w oryginale została wykonana przez aktorkę Angelę Lansbury, ale swoją wersję do animowanej wersji filmu nagrali w przeszłości także Celine Dion oraz Peabo Bryson. Teledysk do utworu w wykonaniu Ariany Grande i Johna Legenda miał swoją premierę 5 marca na amerykańskim kanale Freeform. Zarówno kawałek jak i zrealizowany do niego klip promują nadchodzący film kinowy o tym samym tytule, w którym jedną z głównych ról zagrała m.in. znana z serii filmów o przygodach Harry’ego Pottera aktorka Emma Watson.

Przypomnijmy, że polska premiera nowej wersji filmu, zatytułowana po prostu „Piękna i Bestia”, odbędzie się już 17 marca. Baśniowy teledysk do tytułowej kompozycji promującej obraz obejrzeć możecie poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus