#AL6 coraz bliżej: Avril Lavigne podpisała nowy kontrakt płytowy!

Kanadyjska wokalistka i autorka tekstów Avril Lavigne przygotowuje się powoli do swojego wielkiego powrotu do muzycznego świata. Ostatnie dwa lata upłynęły artystce na walce z ciężką chorobą, która okazała się dużo bardziej skomplikowana w leczeniu niż się pierwotnie wydawało. Wygląda jednak na to, że najgorsze na szczęście już za nią – Lavigne właśnie potwierdziła, że podpisała nowy kontrakt płytowy i podzieli się z nami nową muzyką już w ciągu najbliższych tygodni!

Avril zamieściła dziś na swoim koncie na Instagramie post, w którym potwierdza, że promocje związane z jej nowym krążkiem zrealizowane zostaną już pod szyldem wytwórni BMG. Wydany ponad trzy lata temu eponimiczny album był zatem jej pierwszym i ostatnim wydawnictwem zrealizowanym dla Epic Records, co Lavigne traktuje jako swoje “artystyczne odrodzenie”. Kolejną ekscytującą wiadomością dla fanów jest z pewnością to, że artystka obiecała podzielić się z nami swoim nowym materiałem już w ciągu najbliższych tygodni.

Przypomnijmy, że ostatni album wokalistki zatytułowany po prostu „Avril Lavigne” ukazał się jeszcze w 2013 roku. Prawie dwa lata temu artystka zaprezentowała także światu piosenkę „Fly”, z której środki przekazane zostały w pełni na cele charytatywne. Nie znamy jeszcze żadnych konkretnych szczegółów nowego krążka Lavigne, jednak jedno jest pewne – #AL6 zbliża się wielkimi krokami! Czekacie na nowy album Avril?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus