Zespół Tokio Hotel prezentuje swój nowy teledysk! Zobacz klip zrealizowany do piosenki “What If”

Niemiecki zespół Tokio Hotel przygotowuje się aktualnie do wydania swojego piątego studyjnego albumu. Nowa płyta będzie ich pierwszym wspólnie nagranym materiałem od prawie trzech lat, co dla fanów jest z pewnością nie lada powodem do radości! Póki co jednak do sieci trafił następny teledysk grupy, zrealizowany do kolejnej z przedpremierowo wydanych kompozycji.

Piosenka „What If” została jakiś czas temu drugim przedpremierowym utworem z nadchodzącego albumu „Dream Machine”, którego premiera zaplanowana jest już na 3 marca poprzez wytwórnię Believe Digital. Sam numer, napisany przez braci Kaulitz we współpracy z Devonem Culinerem, trafił w ręce fanów jeszcze w grudniu zeszłego roku. Teledysk do utworu trafił do sieci 21 lutego, a za jego reżyserię odpowiedzialny jest tym razem Barış Aydınlı.

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię zespołu zamyka wydany w 2014 roku album „Kings of Suburbia”Tokio Hotel zapowiedziało także swoją kolejną trasę koncertową, w ramach której zagra przed polską publicznością już 12 kwietnia w warszawskiej Progresji. Oprócz wizualnej odsłony “What If” pozostawiamy Wam do wglądu także poprzedni teledysk chłopaków do piosenki “Something New”Jak oceniacie teledyski wydane podczas tej ery zespołu? Czekacie na ich nowy album?

“What If”:

“Something New”:

Udostępnij na Google Plus