Wytwórnia blokuje nowy mixtape Charli XCX? “Nie macie pojęcia JAKIE TO TRUDNE!”

Angielska piosenkarka i autorka tekstów Charli XCX ma ostatnio pełne ręce roboty! Artystka nie tylko wydała niedawno swój nowy singiel “After the Afterparty” i pracuje nad kolejnym studyjnym albumem, ale zapowiedziała także darmowy mixtape, który miał trafić w ręce fanów jeszcze w lutym. Wygląda jednak na to, że projekt zostanie znacznie ostatecznie opóźniony, a wszystko przez… wytwórnię artystki! O co chodzi?

Charli XCX zapowiedziała wydanie pobocznego projektu w formie mixtape’u jeszcze w styczniu, a zrealizowane w jego ramach utwory są efektem jej współpracy z producentem AG Cookiem. Artystka stworzyła razem z nim dziesięć kompozycji, które miały trafić w ręce fanów całkowicie za darmo już pod koniec lutego. Niestety Aitchison spotkała się z oporem swojej wytwórni płytowej, która nie jest zachwycona pomysłem wokalistki na wydanie mixtape’u w trakcie promocji jej nowego singla…

Nie macie pojęcia jakie to zaj*biście trudne wydać darmowy k*rwa mixtape w 2017 roku… Wszyscy tylko pytają, “Co ze Spotify, Apple i innymi firmami niezadowolonymi z tego, że jest darmowa”, “Co jeśli ludzie pomyślą, że to Twój album?”, “Co jeśli się nie przebije?”…

Nie wiemy niestety jak długo może potrwać opóźnienie, jednak według najnowszych informacji zapowiadany mixtape artystki zatytułowany został podobno “Number 1 Angel” i ukaże się prawdopodobnie w marcu tego roku. Na więcej informacji musimy w tym momencie jeszcze poczekać.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Charli XCX zamyka wydany w 2014 roku album „Sucker”, który przyniósł artystce międzynarodową sławę dzięki takim singlom jak „Boom Clap” czy (znienawidzonym przez nią zresztą) „Break the Rules”, a jej nowy krążek zapowiedziany jest w tym momencie wstępnie na wrzesień. Trzymamy kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy i czekamy na mixtape!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus