Urodzinowy prezent od The Weeknda dla fanów: teledysk do piosenki „Reminder” już w sieci!

Amerykański artysta i autor tekstów The Weeknd powrócił w listopadzie zeszłego roku ze swoim trzecim studyjnym krążkiem. Oprócz mini-filmu „MANIA” mieliśmy już okazję zobaczyć teledyski do piosenek „Starboy”„False Alarm” oraz „Party Monster”, a teraz przyszedł czas na kolejny etap promocji związanej z wydawnictwem. Do sieci trafił właśnie klip do kolejnej kompozycji.

Utwór „Reminder” znalazł się na najnowszym albumie artysty zatytułowanym „Starboy”, który trafił do sprzedaży jeszcze 25 listopada zeszłego roku nakładem Interscope Records. Teledysk zrealizowany do kawałka w reżyserii Kid Studio zadebiutował w serwisach Vevo  oraz YouTube w dniu 27 urodzin wokalisty, 16 lutego. W klipie oprócz samego wokalisty pojawiają się gościnnie także  Drake, ASAP Rocky, Travis Scott, Bryson Tiller, YG, French Montana, Metro Boomin, Belly, Nav oraz CashXO.

Warto wspomnieć, że „Starboy” spotkał się z raczej pozytywną reakcją muzycznego świata i udało mu się dotrzeć do pierwszego miejsca list sprzedaży m.in. w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, gdzie sprzedano aż 209 tysięcy fizycznych kopii płyty w pierwszym tygodniu. Artysta wystąpi również w tym roku przed polską publicznością podczas festiwalu Open’er Festival. Teledysk do piosenki „Reminder” prezentujemy poniżej. Udany?

Udostępnij na Google Plus