Tove Lo, Nick Jonas z Nicki Minaj, Sia i inni na ścieżce dźwiękowej do “Ciemniejsza Strona Greya” – posłuchaj!

Pamiętacie hitowe “Love Me Like You Do” czy “Earned It”? Swego czasu piosenki stworzone do ekranizacji powieści autorstwa E.L. James odniosły ogromny sukces i zapewniły filmowi odpowiednią promocję w mediach. Jego kontynuacja cieszy się jak dotąd równie ogromnym zainteresowaniem, jednak oczy fanów popu ponownie zwrócone są w stronę nagranej do filmu ścieżki dźwiękowej, na której i tym razem znajdziemy nowe utwory wielu znanych i lubianych wykonawców!

Na ścieżce dźwiękowej do filmu “Ciemniejsza Strona Greya” znajdziemy aż dziewiętnaście kompozycji (dwadzieścia jeden na wersji dostępnej w sklepach sieci Target w Stanach Zjednoczonych), w tym nowe piosenki takich artystów i duetów jak Tove Lo, Nick Jonas i Nicki Minaj, Zayn i Taylor Swift, Halsey, Sia, John Legend i wielu innych. Cały album trafił do sieci równocześnie z premierą obrazu, a promowały go udostępnione fanom przedpremierowo “I Don’t Wanna Life Forever” oraz “Not Afraid Anymore”.

Przypomnijmy, że soundtrack zrealizowany do prequelu filmu, “Pięćdziesiąt Twarzy Greya”, trafił do pierwszej trójki list sprzedaży praktycznie we wszystkich krajach, w których został wydany. “Ciemniejsza Strona Greya” zbiera jednak jak dotąd bardzo złe recenzje krytyków filmowych, którzy są obrazem mocno zawiedzeni – oby więc nagrane do obrazu piosenki bardziej przypadły Wam do gustu. Całości możecie oczywiście posłuchać poniżej. Która z piosenek jest Waszą ulubioną?

Udostępnij na Google Plus