The Weeknd gościnnie w nowym singlu kanadyjskiego producenta! Zdissował Justina Biebera?

Nie od dziś wiadomo, że w amerykańskim show-biznesie bardzo często dochodzi do mniejszych bądź większych spięć pomiędzy kolegami i koleżankami z branży. Nie inaczej jest w przypadku The Weeknda i Justina Biebera, którzy od pewnego czasu dość otwarcie prezentują swoją niechęć wobec siebie. Jaki jest więc najlepszy sposób na upokorzenie konkurenta w przypadku dwóch artystów? Piosenka oczywiście.

Od kiedy pierwszy z panów zaczął spotykać się z Seleną Gomez, czyli byłą dziewczyną tego drugiego, emocje najwyraźniej sięgnęły zenitu. W nowym utworze kanadyjskiego producenta o pseudonimie Nav, w którym pojawia się gościnnie także The Weeknd, artysta zdecydowanie dał upust swoim emocjom i mocno uderzył w konkurenta. Ma to być podobno zemsta za wypowiedź Biebera, który nazwał jego muzykę „g*****ną”, a także wyśmiał publicznie jeden z jego ostatnich singli, „Starboy”.

I love his sarcasm

Post udostępniony przez Justin Bieber Updates™ (@justinbiebertracker)

Warto wspomnieć, że producent nagrania także nie przepada za kanadyjskim idolem – współpracował już wcześniej z amerykańskim raperem Travisem Scottem, któremu towarzyszył w piosence „Beibs in the Trap” – słynnym utworze, w którym ksywka Justina pada jako referencja do kokainy. O czym więc tak dokładnie śpiewa w nowej piosence The Weeknd? W dużym skrócie o Selenie i seksie, oczywiście.

Podebrałem tę dziewczynę, wiem, że to czujesz,
Ona chce kogoś takiego jak ja (…)
Twoja dziewczyna zakochała się we mnie,
Mówi, że moje j*banie i gra językiem są dla niej remedium

 
 
 
 

Nie pozostaje nam więc nic innego jak chwycić popcorn i czekać na odpowiedź drugiej strony. Piosenki „Some Way” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Jesteście ciekawi co będzie dalej?

Udostępnij na Google Plus