The Chainsmokers prezentują swój nowy teledysk! Zobacz klip do piosenki „Paris”

Amerykański duet The Chainsmokers kontynuuje przygotowania do premiery swojego debiutanckiego albumu. Po hitowych singlach „Don’t Let Me Down” oraz „Closer”, które w zeszłym roku królowały na listach przebojów, przyszedł czas na kolejny element promocji związany z ich pierwszym krążkiem. Do sieci trafił właśnie kolejny teledysk duetu!

Piosenka „Paris” jest pierwszym singlem promującym najnowszy album grupy zatytułowany „Memories: Do Not Open”, który trafi do sprzedaży 7 kwietnia tego roku nakładem wytwórni Disruptor Records. Jest to jednocześnie pierwszy raz od czasu „#SELFIE”, gdzie nie usłyszymy w utworze żadnych dodatkowo zaproszonych osób. Oficjalny klip do „Paris” w reżyserii Mistera Whitmore’a miał swoją premierę 17 lutego na kanałach grupy w serwisach YouTube oraz Vevo.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię The Chainsmokers zamyka wydana parę tygodni temu druga EPka „College”, na której znalazły się takie hity grupy jak „Closer” czy „All We Know”. Teledysk do singla „Paris” możecie oczywiście obejrzeć poniżej. Czy będzie to kolejny hit na miarę „Closer”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus