Shakira gościnnie w nowym utworze Prince’a Royce’a! Posłuchaj kompozycji “Deja Vu”

Amerykański wokalista Geoffrey Royce Rojas, znany na scenie muzycznej jako Prince Royce, przygotowuje się do wydania swojego kolejnego studyjnego albumu. Ostatnie miesiące artysta poświęcił na dopracowywanie premierowych kompozycji, które fani będą mogli usłyszeć już wkrótce. Póki co jednak w sieci zadebiutowała kolejna z nowych piosenek, w której usłyszymy także jedną ze znanych wokalistek. O kim mowa?

Utwór “Deja Vu” jest drugim singlem z najnowszego albumu artysty zatytułowanego “FIVE”, który do sprzedaży trafi już 26 lutego nakładem Sony Music Entertainment. W kawałku gościnnie usłyszymy także kolumbijską wokalistkę Shakirę, której ostatnia kolaboracja z Matumą odniosła spory sukces w krajach hiszpańskojęzycznych i poza ich granicami. Piosenka trafiła w ręce fanów jeszcze 20 lutego, kiedy nowy krążek trafił do cyfrowej przedsprzedaży.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Prince’a Royce’a zamyka wydany w 2015 album “Double Vision”, który był jego pierwszym wydawnictwem nagranym praktycznie w całości po angielsku. Z krążka pochodziły takie single jak “Stuck on a Feeling” czy “Back It Up”, które nie odniosły niestety oczekiwanego komercyjnego sukcesu. Piosenki “Deja Vu” posłuchać możecie poniżej. Czy tym razem Royce’owi z pomocą Shakiry uda się podbić listy przebojów?

Udostępnij na Google Plus