Premierowa kompozycja od Lorde już w ten piątek!

Nowozelandzka wokalistka i autorka tekstów Lorde bardzo długo kazała fanom czekać na swój wielki powrót. Niedawno informowaliśmy o tym, że artystka prawdopodobnie nakręciła już teledysk do nowego singla, który ukazać się miał już wkrótce. Wygląda na to, że doczekaliśmy się – premierową kompozycję będziemy mogli usłyszeć już w ten piątek!

Utwór “Green Light” jest pierwszym singlem promującym nadchodzący, niezatytułowany jeszcze album artystki, który trafi do sprzedaży prawdopodobnie już w czerwcu nakładem wytwórni Lava oraz Republic Records. Premiera kompozycji odbyć się ma już w ten piątek, 3 marca. Krótka zapowiedź nowego projektu wokalistki oraz data jego premiery trafiły już kilka dni temu na Twittera w formie krótkiego nagrania. Dużo mówi się także o nowym krążku Lorde, jednak jak dotąd żadna z informacji nie została potwierdzona.

Kolejną dobrą wiadomością dla fanów jest także to, że już w następną sobotę, 11 marca, artystka wystąpi z nowym singlem oraz kolejną premierową kompozycją w programie Saturday Night Live. Przypomnijmy, że jej dotychczasową dyskografię zamyka wydany w 2013 roku debiutancki krążek “Pure Heroine”, który wygenerował takie hity jak “Royals” czy “Team”Gotowi na powrót Lorde?

AKTUALIZACJA! Na stronie internetowej www.imwaitingforit.com pojawiła się nowa zapowiedź singla. Premiera singla wraz z teledyskiem zaplanowana jest na 2 marca na godzinę 20:00 czasu polskiego.

Udostępnij na Google Plus