Odkrywamy: Brandyn Brunette

W ramach naszej rubryki “Odkrywamy” poznacie kolejnego obiecującego artystę!

Brandyn Burnette, bo o nim będzie dzisiaj mowa, jest postępującym producentem oraz piosenkarzem-samoukiem z St. Louis. Obecnie mieszka w Los Angeles i pracuje nad debiutanckim albumem.  W 2014 roku otwierał koncerty takich gwiazd jak John Mayer, Jon Bellion czy James Bay. W 2015 roku pomagał stworzyć piosenki dla MKTO, Jake’a Millera, oraz “See You Again” dla Charliego Putha.

Premiera jego debiutanckiej EP-ki pt. “Made Of Dreams” odbyła się w 2015 roku i promowały ją single “Down” oraz “Nothing At All”.

Rok później premierę miała kolejna EP-ka zatytułowana “State I’m In”. W ramach jej promocji w 2016 roku Brandyn wystąpił w amerykańskiej edycji programu Idol, gdzie wykonał utwór “Lost” i zachwycił jurorów bez problemu przechodząc do kolejnego etapu show.

Już 3 marca światło dzienne ujrzy trzecia EP-ka “Feature Films”, na której zagości 6 premierowych kompozycji. Wydawnictwo promować będzie singiel “Manifest”, którego premiera przewidziana jest na jutro. Debiutancki studyjny album Brandyna prawdopodobnie ukaże się na przełomie 2017/18 roku.

Jesteśmy przekonani, że Brandyn mimo skromnego dorobku dopiero się rozkręca i jeszcze sporo namiesza na rynku muzycznym.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus