Odkrywamy: Brandyn Brunette

W ramach naszej rubryki „Odkrywamy” poznacie kolejnego obiecującego artystę!

Brandyn Burnette, bo o nim będzie dzisiaj mowa, jest postępującym producentem oraz piosenkarzem-samoukiem z St. Louis. Obecnie mieszka w Los Angeles i pracuje nad debiutanckim albumem.  W 2014 roku otwierał koncerty takich gwiazd jak John Mayer, Jon Bellion czy James Bay. W 2015 roku pomagał stworzyć piosenki dla MKTO, Jake’a Millera, oraz „See You Again” dla Charliego Putha.

Premiera jego debiutanckiej EP-ki pt. „Made Of Dreams” odbyła się w 2015 roku i promowały ją single „Down” oraz „Nothing At All”.

Rok później premierę miała kolejna EP-ka zatytułowana „State I’m In”. W ramach jej promocji w 2016 roku Brandyn wystąpił w amerykańskiej edycji programu Idol, gdzie wykonał utwór „Lost” i zachwycił jurorów bez problemu przechodząc do kolejnego etapu show.

Już 3 marca światło dzienne ujrzy trzecia EP-ka „Feature Films”, na której zagości 6 premierowych kompozycji. Wydawnictwo promować będzie singiel „Manifest”, którego premiera przewidziana jest na jutro. Debiutancki studyjny album Brandyna prawdopodobnie ukaże się na przełomie 2017/18 roku.

Jesteśmy przekonani, że Brandyn mimo skromnego dorobku dopiero się rozkręca i jeszcze sporo namiesza na rynku muzycznym.

Udostępnij na Google Plus

4 komentarze

  1. 3 pierwsze utwory zamieszczone na stronie to jakieś flaki z olejem. Ostatni – niby dynamiczny, ale jednak rytmy tak oklepane, że nie chce się tego słuchać. W popie jest tyle fajnych rzeczy, że na takich ludzi szkoda zwyczajnie czasu.

    • Kwestia gustu 🙂

      Jednym się spodoba innym nie. Szanujemy zdanie. 😉

  2. On jest super! <3 poznałem go przez cover "Team" Iggy Azalei. Warto zwrócić na niego uwagę. 😀

  3. kolejny… który wygląda, ale pewnie za grosz talentu, wszystko oklepane … next

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *