Nowy singiel od Lorde już 3 marca?

Od momentu wydania albumu „Pure Heroine”, fani Lorde wyczekują bardzo niecierpliwie kolejnego materiału od nowozelandzkiej artystki. Wokalistka nazwana przez Bowiego przed śmiercią „przyszłością muzyki” wielokrotnie informowała o progresie nagrań.

Na szczęście wydaje się, że zbliża się koniec oczekiwań. Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że Lorde kręciła teledysk do pierwszego singla, o czym mogliście przeczytać tutaj. Teraz na fanów czeka kolejna miła niespodzianka.

Na stronie internetowej Republic Records pojawiła się informacja, że tzw. pop adds w amerykańskich stacjach radiowych nowego singla Lorde zaplanowany jest na 7 marca 2017. Nie oznacza to jednak, że to będzie data premiery nowej piosenki. Tzw. pop adds to dodawanie utworów do rotacji danych stacji radiowych (w tym wypadku stacji radiowych, które puszczają muzykę popową). Każdy format ma swoją datę aktualizacji nowych utworów, które dodawane są na playlisty, a w przypadku popu – jest to  wtorek. Zgadza się to z informacją zamieszczoną na stronie wytwórni.

Większość singli na rynku muzycznym wychodzi aktualnie w piątek, a popowe piosenki dodawane są do rotacji poprzez pop adds w kolejny wtorek. Oznacza więc, że singiel Lorde będzie miał swoją premierę prawdopodobnie 3 marca 2017.

Gotowi?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus