Nowy singiel Meghan Trainor już wkrótce? Poznaj szczegóły!

Amerykańska wokalistka Meghan Trainor nie marnuje czasu i już wkrótce powróci ze swoim kolejnym singlem! Artystka w ciągu ostatnich miesięcy promowała swój ostatni album „Thank You”, jednak cały czas pracowała w studiu nagraniowym nad kolejnymi kompozycjami. Wygląda na to, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowy utwór Trainor ukaże się dużo szybciej niż się spodziewaliśmy.

Piosenka „I’m a Lady” jest prawdopodobnie pierwszym przedsmakiem nowego krążka wokalistki, który według wstępnych prognoz ukazać się ma już w tym roku nakładem Epic Records oraz Sony Music Entertainment. Artystka zapowiadała swój nowy singiel przy różnych okazjach jeszcze w zeszłym roku, a kilka dni temu ogłosiła na swoim koncie na Instagramie, że zrealizowano już także do niego teledysk. Nagranie powstało także z myślą o nadchodzącym filmie animowanym „Smurfs: The Lost Village”, który do kin w Stanach Zjednoczonych trafi 7 kwietnia.

Tell the world, say you proud to be a lady 💁🏼 #ImALadymusicvideo @ryan.trainor TOOK THIS AMAZING PIC! THANK U BRO

Post udostępniony przez Meghan Trainor (@meghan_trainor)

Przypomnijmy, że drugi album Trainor zatytułowany „Thank You” trafił do sklepów niewiele ponad dziewięć miesięcy temu, 6 maja 2016 roku. Wydawnictwo promowały jak dotąd takie single jak „NO”, „Me Too” czy „Better”, z czego pierwszy z nich trafił ostatecznie do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboard Hot 100. Czy nowy utwór odniesie równie wielki sukces jak jego poprzednicy? Przekonamy się już wkrótce!

Udostępnij na Google Plus