Nowy singiel Loreen już jest. Posłuchaj „Statements”!

Szwedzka wokalistka Loreen, która w 2012 wygrała Eurowizję, ponownie próbuje swoich sił w tym konkursie. W sieci pojawiła się już cała tegoroczna propozycja, z którą artystka chce drugi raz zwyciężyć.

W Szwecji obecnie trwa Melodifestivalen, który co roku wyłania szwedzkiego reprezentanta. 25 lutego odbył się ostatni półfinał, podczas którego wystąpiła Loreen. Piosenkarka zgłosiła się z kompozycją „Statements”. Utwór został napisany przez Anton Hård af Segerstad, Joy Deb, Linnea DebLorine Talhaoui. Wokalistka odpadła, jednak może powrócić dzięki tzw. „drugiej szansie”. Wybór Szwecji poznamy 4 marca – czy to będzie Loreen?


Udostępnij na Google Plus

8 komentarzy

  1. Eurowizja nie zasługuję na tak dobry mocarny kawałek. Nie wiem po co ona znowu próbuje tam trafić, powinna już miażdżyć „gwiazdy” na rynku amerykańskim, jest od nich lepsza.

  2. Trudno będzie miała żeby wygrać. Szwedzka publiczność pewnie postawi na Jona Henrika i Nano a jury na Loreen wiec zobaczmy jak się rozłożą punktacje …

  3. Trochę to przykre, że poziom szwedzkich preselekcji jest wyższy niż tej właściwej Eurowizji…

    • W sumie dla szwedow Melo to największe wydarzenie muzyczne. Jak nasz Sopot Opole Top Trendy razem. Tam startują największe nazwiska bo to mega promocja dla uczestnikow

  4. Wtf??

  5. „Euphoria” to to nie jest.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *