Nowy singiel Calvina Harrisa już w sieci! Posłuchaj premierowej kompozycji „Slide”

Szkocki producent i DJ Calvin Harris nie może ostatnimi czasy narzekać na brak popularności. Po zeszłorocznym ogromnym hicie „This Is What You Came For” z gościnnym udziałem Rihanny, który odnosił liczne sukcesy na listach przebojów na całym świecie, artysta skupił się niedługo potem na dopracowywaniu nagranego niedawno materiału. Oto doczekaliśmy się – do sieci trafiła właśnie kolejna z jego premierowych kompozycji!

Piosenka „Slide” została kilka dni temu potwierdzona jako kolejny singiel Calvina Harrisa, w którym gościnnie pojawiają się tym razem Frank Ocean oraz hip-hopowe trio Migos. Produkcją utworu zajął się oczywiście sam autor, za warstwę liryczną zaś odpowiadają Adam Wiles, Christopher Breaux, Quavious Marshall oraz Kiari Cephus. Singiel trafił ostatecznie do sieci 24 lutego nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Losy ewentualnego teledysku zrealizowanego do piosenki nie są w tym momencie jeszcze znane.

Przypomnijmy, że ostatnim singlem DJ-a jest numer „My Way”, który ukazał się we wrześniu zeszłego roku i odniósł spory sukces w kilku europejskich krajach. Dyskografię Harrisa zamyka natomiast wydany w 2014 roku album „Motion”, który według jego słów był prawdopodobnie jego ostatnim dziełem długogrającym. Piosenkę „Slide” możecie oczywiście usłyszeć poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus