Nowy singiel Becky G już w przyszłym tygodniu! Poznaj szczegóły piosenki „Todo Cambió”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Rebbeca Marie Gomez, znana lepiej pod pseudonimem scenicznym Becky G, wciąż pracuje nad swoim nowym materiałem pod szyldem wytwórni Kemosabe Records. Pomimo wielu zapewnień o rychłej premierze debiutanckiego krążka, jak dotąd niestety wydawnictwo wciąż nie ujrzało światła dziennego. Może się to jednak zmienić już wkrótce, bo artystka zapowiedziała właśnie swój kolejny hiszpańskojęzyczny singiel.

Becky G potwierdziła niedawno wydanie następnej premierowej kompozycji w języku hiszpańskim, którą określiła jako “bardzo bliską jej sercu i napisaną przez nią samą”. Teraz już wiemy, że nowy singiel zatytułowany „Todo Cambió” zadebiutuje w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej 3 marca. Gomez poinformowała także fanów, że do kompozycji powstał już teledysk, który trafi do sieci prawdopodobnie już wkrótce.

#TodoCambio 💛

Post udostępniony przez B (@iambeckyg)

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię Becky G zamyka wydana jeszcze w 2013 EPka „Play It Again”, na której znalazł się wyprodukowany przez Dr. Luke’a materiał w języku angielskim. Ze względu na zaawansowane prace nad hiszpańskojęzycznym debiutem Gomez, losy debiutanckiego, anglojęzycznego albumu nagrywanego jak dotąd z producentem nie są aktualnie znane. Jesteście ciekawi utworu „Todo Cambió”?

Udostępnij na Google Plus

5 komentarzy

  1. Kto to jest?

  2. skąd ma powracać skoro właściwie jeszcze nie zadebiutowała?

    • Slucham?

    • no w newsie pisze „powróci z nową muzyką”. tak jakby jej nie było przez ostatnie kilka miesięcy. o powrocie to mozna mowic np. Lorde. a Becky nie wydala jeszcze płyty nawet więc właściwie z czego miałaby powracać?

  3. Wszyscy wracają to jakiś spisek xd

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *