Nowa piosenka Lany Del Rey niespodziewanie debiutuje w sieci! Posłuchaj premierowej kompozycji „Love”

Dzisiejszy dzień był dla fanów Lany Del Rey bardzo emocjonujący. Na powrót wokalistki fani czekali cierpliwie przez ostatnie kilka miesięcy, a dziś niespodziewanie na ulicach jednego z amerykańskich miast pojawiły się plakaty promujące nowy, tajemniczy projekt artystki. Niedługo potem kawałek przedostał się w całości do sieci, co prawdopodobnie zaowocowało dzisiejszą premierą piosenki w serwisie iTunes…

Utwór „Love” pojawił się niespodziewanie w sieci 18 lutego i jest pierwszym oficjalnym singlem z nowego albumu wokalistki, który trafi do sklepów już w tym roku. Autorami warstwy lirycznej piosenki oprócz Lany są także Benjamin Levin, Emile Haynie oraz Rick Nowels. Premiera piosenki ma z pewnością związek z widoczną na plakatach zapowiedzią krótkiego filmu, który trafi w nasze ręce zapewne już wkrótce. Plakaty promujące nowy projekt gwiazdy pojawiły się dziś nad ranem czasu polskiego w Los Angeles, gdzie z godziny na godzinę zaczęły tajemniczo znikać. Mówi się, że jest to efekt wycieku utworu, czego wcześniej nie przewidziano.

Kilka godzin po przecieku piosenki niespodziewanie zadebiutowała ona w serwisie iTunes, gdzie od niedawna można jej już posłuchać w całości. Niedługo potem pojawiła się także w innych serwisach streamingowych, do których linki pozostawiamy Wam poniżej. Aktualizacje zawierające dodatkowe linki oraz informacje o nowym projekcie wokalistki i promującym go singlu będziemy dodawać na bieżąco, a póki co trzymajcie się mocno, because Lana Del Rey is back!

iTunes
Google Play
Deezer

Udostępnij na Google Plus