Nowa piosenka Lany Del Rey niespodziewanie debiutuje w sieci! Posłuchaj premierowej kompozycji „Love”

Dzisiejszy dzień był dla fanów Lany Del Rey bardzo emocjonujący. Na powrót wokalistki fani czekali cierpliwie przez ostatnie kilka miesięcy, a dziś niespodziewanie na ulicach jednego z amerykańskich miast pojawiły się plakaty promujące nowy, tajemniczy projekt artystki. Niedługo potem kawałek przedostał się w całości do sieci, co prawdopodobnie zaowocowało dzisiejszą premierą piosenki w serwisie iTunes…

Utwór „Love” pojawił się niespodziewanie w sieci 18 lutego i jest pierwszym oficjalnym singlem z nowego albumu wokalistki, który trafi do sklepów już w tym roku. Autorami warstwy lirycznej piosenki oprócz Lany są także Benjamin Levin, Emile Haynie oraz Rick Nowels. Premiera piosenki ma z pewnością związek z widoczną na plakatach zapowiedzią krótkiego filmu, który trafi w nasze ręce zapewne już wkrótce. Plakaty promujące nowy projekt gwiazdy pojawiły się dziś nad ranem czasu polskiego w Los Angeles, gdzie z godziny na godzinę zaczęły tajemniczo znikać. Mówi się, że jest to efekt wycieku utworu, czego wcześniej nie przewidziano.

Kilka godzin po przecieku piosenki niespodziewanie zadebiutowała ona w serwisie iTunes, gdzie od niedawna można jej już posłuchać w całości. Niedługo potem pojawiła się także w innych serwisach streamingowych, do których linki pozostawiamy Wam poniżej. Aktualizacje zawierające dodatkowe linki oraz informacje o nowym projekcie wokalistki i promującym go singlu będziemy dodawać na bieżąco, a póki co trzymajcie się mocno, because Lana Del Rey is back!

iTunes
Google Play
Deezer

Udostępnij na Google Plus

23 komentarze

 1. CUDOWNA

 2. Wspaniała

 3. Jest absolutnie wspaniały <3 Teraz nie pozostaje mi nic tylko czekać na nowy album.

 4. przepiekna!!

 5. Arcydzieło ❤️

 6. Kocham 😀

 7. Xavin Bimbim pa

 8. „pop emergency” nie pasuje do sytuacji, raczej alternative 😉

 9. Bardzo super!

 10. Jak cząstka nieba, którą można usłyszeć, przecudna..

 11. Królowa progresu. Ciągle to samo. Lana, takaś młoda a nudzisz jak stara baba. Fuj.

 12. Co do plakatów to zrywali je fani Lany!

 13. Śliczna nutka, czekałem na Jej powrót <3

 14. Niby konsekwentnie, a zarazem inaczej. Baśniowa produkcja + wokal, w którym się można rozpłynąć. Lana jest tylko jedna, nie mogę się doczekać, aż będę mógł posłuchać nowego albumu w całości. + Korzystna zmiana tytułu!

 15. Mój boże… Jak to przeczytałem to dostałem skrętu jelit i skurczu macicy. Jezu…

 16. CUDOWNY

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *