Nowa piosenka Lany Del Rey niespodziewanie debiutuje w sieci! Posłuchaj premierowej kompozycji „Love”

Dzisiejszy dzień był dla fanów Lany Del Rey bardzo emocjonujący. Na powrót wokalistki fani czekali cierpliwie przez ostatnie kilka miesięcy, a dziś niespodziewanie na ulicach jednego z amerykańskich miast pojawiły się plakaty promujące nowy, tajemniczy projekt artystki. Niedługo potem kawałek przedostał się w całości do sieci, co prawdopodobnie zaowocowało dzisiejszą premierą piosenki w serwisie iTunes…

Utwór „Love” pojawił się niespodziewanie w sieci 18 lutego i jest pierwszym oficjalnym singlem z nowego albumu wokalistki, który trafi do sklepów już w tym roku. Autorami warstwy lirycznej piosenki oprócz Lany są także Benjamin Levin, Emile Haynie oraz Rick Nowels. Premiera piosenki ma z pewnością związek z widoczną na plakatach zapowiedzią krótkiego filmu, który trafi w nasze ręce zapewne już wkrótce. Plakaty promujące nowy projekt gwiazdy pojawiły się dziś nad ranem czasu polskiego w Los Angeles, gdzie z godziny na godzinę zaczęły tajemniczo znikać. Mówi się, że jest to efekt wycieku utworu, czego wcześniej nie przewidziano.

Kilka godzin po przecieku piosenki niespodziewanie zadebiutowała ona w serwisie iTunes, gdzie od niedawna można jej już posłuchać w całości. Niedługo potem pojawiła się także w innych serwisach streamingowych, do których linki pozostawiamy Wam poniżej. Aktualizacje zawierające dodatkowe linki oraz informacje o nowym projekcie wokalistki i promującym go singlu będziemy dodawać na bieżąco, a póki co trzymajcie się mocno, because Lana Del Rey is back!

iTunes
Google Play
Deezer

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus

23 komentarze

 1. CUDOWNA

 2. Wspaniała

 3. Jest absolutnie wspaniały <3 Teraz nie pozostaje mi nic tylko czekać na nowy album.

 4. przepiekna!!

 5. Arcydzieło ❤️

 6. Kocham 😀

 7. Xavin Bimbim pa

 8. „pop emergency” nie pasuje do sytuacji, raczej alternative 😉

 9. Bardzo super!

 10. Jak cząstka nieba, którą można usłyszeć, przecudna..

 11. Królowa progresu. Ciągle to samo. Lana, takaś młoda a nudzisz jak stara baba. Fuj.

 12. Co do plakatów to zrywali je fani Lany!

 13. Śliczna nutka, czekałem na Jej powrót <3

 14. Niby konsekwentnie, a zarazem inaczej. Baśniowa produkcja + wokal, w którym się można rozpłynąć. Lana jest tylko jedna, nie mogę się doczekać, aż będę mógł posłuchać nowego albumu w całości. + Korzystna zmiana tytułu!

 15. Mój boże… Jak to przeczytałem to dostałem skrętu jelit i skurczu macicy. Jezu…

 16. CUDOWNY

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *