Nowa piosenka DNCE na ścieżce dźwiękowej do filmu “LEGO BATMAN: FILM”! Posłuchaj utworu “Forever”

Wydawać się mogło, iż o nowym materiale od amerykańskiej grupy DNCE nie usłyszymy zbyt prędko. Po wydaniu debiutanckiego, eponimicznego krążka grupa ruszyła niedawno w trasę koncertową, która zakończy się wstępnie dopiero 5 kwietnia tego roku. Nic jednak bardziej mylnego – do sieci bowiem trafiła właśnie ścieżka dźwiękowa do filmu animowanego “LEGO® BATMAN: FILM”, na której możemy usłyszeć premierową kompozycję grupy.

Piosenka “Forever” wykonana przez grupę na potrzeby ścieżki dźwiękowej do animowanej produkcji miała swoją premierę 3 lutego zarówno w serwisach streamingowych, jak i w sprzedaży cyfrowej. Za warstwę tekstową utworu odpowiedzialni są Stevy Pyne, Cole Whittle, Dan Crean oraz twórca wielu hitów muzycznych Justin Tranter, który współpracował już z takimi gwiazdami jak Britney Spears, Gwen Stefani czy Selena Gomez. Warto wspomnieć, że jest to pierwsza tego typu aktywność na koncie grupy.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię DNCE zamyka ich debiutancki album “DNCE”, który trafił do sprzedaży pod koniec zeszłego roku. Oprócz nich na wydanej do płyty ścieżce dźwiękowej usłyszymy również także takie osobistości jak Tove Lo w duecie z DJem i producentem Alesso, czy wokalistę grupy Fall Out BoyPatricka Stumpa. Piosenki “Forever” posłuchać możecie poniżej. Udany kawałek?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus