Niespodzianka! Lady Gaga opublikowała teledysk do utworu „John Wayne”!

Tegoroczne rozdanie nagród Grammy będzie bez wątpienia jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku. Po występie Lady Gagi w ramach Halftime Show podczas Super Bowl 2017, który spotkał się z pozytywną reakcją fanów i krytyków muzycznych, nikt chyba nie miał wątpliwości, że to dopiero początek jej nadchodzących aktywności. Artystka właśnie opublikowała teledysk do kolejnego utworu z „Joanne” na jednym z portali muzycznych.

Utwór „John Wayne” od dawna typowany był przez fanów jako jeden z potencjalnych singli z ostatniego albumu artystki, jednak Gaga nie wystosowała jeszcze żadnego stosownego oświadczenia w sprawie wyboru piosenki do oficjalnych promocji związanych z krążkiem. Teraz niespodziewanie do sieci trafił zrealizowany do tej kompozycji teledysk, który w całości można już obejrzeć w witrynie Apple Music. Informacją artystka podzieliła się z fanami m.in. poprzez swoje oficjalne konto na Facebooku.

Przypomnijmy, że „Joanne” trafiło na półki sklepowe w październiku zeszłego roku i doczekało się jak dotąd dwóch oficjalnie promujących go kompozycji: „Perfect Illusion” oraz „Million Reasons”. Druga z nich dzięki występowi artystki podczas tegorocznego Super Bowl dotarła niedawno do pierwszego miejsca amerykańskiego sklepu iTunes. Klip do utworu „John Wayne” możecie obejrzeć TUTAJ bądź klikając w link dostępny w poście udostępnionym przez artystkę. Udany teledysk?

[UPDATE]

Klip jest już dostępny publicznie w serwisach VEVO oraz YouTube. Możecie go obejrzeć już teraz klikając w poniższy player!

Udostępnij na Google Plus

32 komentarze

  • gówno

  • Ok. Witamy nowego psychofana Katy.

  • Najlepsze

  • Marian Down nie jestem psychofanem Katy, lubię obie i nie jestem fanem żadnej z nich. Tylko po prostu 1. Katy ma lepszy management i lepiej wszystko przygotowują na premiere singla i jej powrót, i to raczej logiczne, że po tylu latach wszyscy będą o niej mówić, a Gaga została niedoceniona z Joanne, bo PI to komercyjnie FLOP czego się nie spodziewałem, bo to jeden z jej najlepszych utworów wg mnie.

  • Ok, dziękuję za opinię.

 1. To ta pani wymyśliła określenie POP EMERGENCY, więc powinno się właśnie tutaj pojawić, hehehe

 2. Moje serce tego nie wytrzymało , połaczenie wszystkich er w jednym teledysku !! <3

 3. W takim tempie wydaje te single, że do rozpoczęcia trasy zabraknie jej piosenek.

 4. AAAAA JA JEBIE JUZ MYŚLAŁEM ZE BEDZIE A-Yo naszczescie nie

 5. Wgl to wygląda jak by to miał być ostatni singiel z tej płyty

  • sądząc po jej poczynaniach w tym roku to chyba się nauczyła słuchać fanów, więc powinna wiedzieć, że zostanie poćwiartowana jeśli nie wyda Dancin In Circles przed latem xd

  • nie będzie więcej

  • A może skoro weszła do lasu jacyś murzyni ja porwął to ona do nich Dancin in circles Bitch

 6. Nie no, laska rządzi w tym roku!

 7. O mamo <3 <3 <3 <3

 8. O, wybuchy, przemoc i strzelanie z butów… czyżby na to ‚male potworki’ czekaly od pazdziernika? 😀

 9. #CoSięDzieje

 10. Ten rok należy do Lady Gagi !!!☺️❤❤❤❤❤

 11. #GaGaQueen

 12. jestem zachwycony

 13. Zauważylisicie że jak ona nic nie obiecuje robi więcej rzeczy np. Obiecywala Telephone Pt.2 jak nie było tak nie ma

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *