Meghan Trainor prezentuje nowy utwór! Posłuchaj premierowej kompozycji “I’m A Lady”

Amerykańska wokalistka Meghan Trainor nie marnuje czasu i prezentuje światu zupełnie nową kompozycję! Artystka w ciągu ostatnich miesięcy promowała swój ostatni album „Thank You”, jednak cały czas pracowała w studiu nagraniowym nad kolejnymi piosenkami, które usłyszymy podobno już wkrótce. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowy utwór Trainor trafił właśnie do sieci!

Piosenka „I’m a Lady” jest pierwszym premierowym kawałkiem od czasu wydanego w zeszłym roku krążka “Thank You”, który ukazał się w maju zeszłego roku. Utwór został napisany przez wokalistkę we współpracy z Martinem Reneą, a za produkcję odpowiedzialni są The Monsters & Strangerz. Artystka zapowiadała swój nowy singiel przy różnych okazjach jeszcze w grudniu, a kilkanaście dni temu ogłosiła na swoim koncie na Instagramie, że zrealizowano już także do niego teledysk. Nagranie powstało z myślą o nadchodzącym filmie animowanym „Smurfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”, który do kin w Polsce trafi 26 maja.

Nie jest w tym momencie jasne czy utwór wejdzie w skład nowego wydawnictwa artystki. Według wstępnych prognoz jej kolejny album ukazać się ma już w tym roku nakładem Epic Records oraz Sony Music Entertainment, jednak żadne bliższe szczegóły nie są jeszcze znane. Czy “I’m a Lady” odniesie sukces na listach przebojów?

Udostępnij na Google Plus