M.I.A. prezentuje teledysk do nowego utworu! Zobacz klip do piosenki “P.O.W.A”

Brytyjska wokalistka i autorka tekstów M.I.A. nie daje fanom o sobie zapomnieć! Po wydanym w zeszłym roku albumie “AIM”, który spotkał się z raczej przychylnymi recenzjami muzycznego świata, artystka postanowiła obdarować nas swoją muzyką po raz kolejny. Do sieci trafił właśnie zapowiadany niedawno utwór wraz z nakręconym do niego teledyskiem!

Piosenka “P.O.W.A” trafić miała pierwotnie na zeszłoroczny album wokalistki zatytułowany “AIM”, jednak ostatecznie została z nieznanych przyczyn odrzucona. W piosence jako sampla użyto utworu “Blue Moon” z repertuaru The Marcels. Kawałek dostał jednak swoją drugą szansę i ujrzał światło dzienne 8 lutego wraz z obrazującym go teledyskiem, za który artystka tym razem była odpowiedzialna osobiście. Planami zaprezentowania światu nowego utworu M.I.A. podzieliła się z fanami m.in. dzień wcześniej poprzez jej oficjalne konto na Twitterze.

Przypomnijmy, że artystka zapowiadała niedawno, że “AIM” będzie prawdopodobnie ostatnim jej albumem jaki ukaże się na rynku. Nie oznacza to jednak końca jej aktywności – będzie ona m.in. współorganizatorką i dyrektor kreatywną tegorocznej edycji Meltdown Festival w Londynie. Teledysk do piosenki “P.O.W.A” możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus