Lana Del Rey prezentuje teledysk do swojego nowego singla! Zobacz klip do piosenki “Love”

Amerykańska wokalistka Lana Del Rey oficjalnie powraca ze swoim nowym singlem! Po tym jak artystka zaprezentowała wczoraj światu swój nowy singiel, który zdążył już bez problemu dotrzeć do pierwszej dziesiątki list sprzedaży w większości krajów, wszyscy czekali na to, co będzie się działo dalej. Dziś czekała na nas kolejna niespodzianka – kilkanaście minut temu do sieci trafił zrealizowany do piosenki teledysk!

Utwór „Love” pojawił się niespodziewanie w sieci 18 lutego i jest pierwszym oficjalnym singlem z nowego albumu wokalistki, który trafi do sklepów już w tym roku nakładem wytwórni Polydor oraz Interscope Records. Autorami warstwy lirycznej piosenki oprócz Lany są także Benjamin Levin, Emile Haynie oraz Rick Nowels. Teledysk do singla, który reżyserował tym razem Rich Lee, zadebiutował 20 lutego na kontach artystki w serwisach YouTube oraz Vevo.

Przypomnijmy, że ostatnim albumem w karierze wokalistki jest krążek “Honeymoon”, który trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2015 roku. Piosenka w naszym kraju dotarła jak dotąd w sprzedaży cyfrowej do drugiej pozycji, dlatego gorąco zachęcamy do obejrzenia nowego wizualnego dzieła artystki poniżej! Jak Wam się podoba “Love” i obrazujący go teledysk?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus