Katy Perry w “Chained To The Rhythm”. Przesłuchaj utwór!

Po kilku dniach muzycznych zapowiedzi oraz ciekawej akcji promocyjnej – kulami dyskotekowymi rozmieszczonymi na całym świecie, w których umieszczono wejście na słuchawki, a po podłączeniu można było przesłuchać fragment nowego singla – wreszcie możemy przekazać bardzo dobre wiadomości.

Właśnie zadebiutował nowy singiel Katy Perry zatytułowany “Chained To The Rhythm”. To pierwszy utwór zapowiadający nowy krążek wokalistki. Nad piosenką artystka pracowała m.in. z Maxem Martinem, Sią Furler i Skipem Marleyem.

Kilka dni temu potwierdzono informację, że Katy zadebiutuje utwór na żywo podczas tegorocznej gali Grammy Awards, która odbędzie się w nocy z 12 na 13 lutego 2017.

Według nieoficjalnych informacji, piosenki z KP4 (roboczo zatytułowany album Katy przez fanów) mają być mocno inspirowane latami 80.

Jak oceniacie utwór?

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus