Katy Perry ujawnia fragment klipu do “Chained To The Rhythm”!

Ten dzień się jeszcze nie skończył pomimo, że jest już po północy. Jak już dziś wspominaliśmy występ Katy Perry na Grammy Awards 2017 został oficjalnie potwierdzony. Pojawiły się także spekulacje dotyczące nowego singla od piosenkarki. Wszelkie wątpliwości co do tej kwestii zostały rozwiane przez samą Katy.

W mediach społecznościowych wokalistki pojawił się film na którym jej twarz (a prawdopodobnie grafika okładki singla), jej nazwisko, logo serwisu Spotify oraz data “10 luty” pojawiają się na ogromnym billboardzie. To wystarczające potwierdzenie tego, że najbliższy piątek nie będzie zwykłym dniem dla KatyCats oraz całego rynku muzycznego. Najnowszy utwór Perry nazywa się “Chained To The Rhythm” i wiemy również, że przy tworzeniu kawałka wzięli udział między innymi Skip Marley i Sia.

To jednak nie wszystko! Razem z piątkową premierą “Chained To The Rhythm” otrzymamy również jego teledysk. Katy opublikowała na swoim twitterze oraz facebooku zwiastun klipu do najnowszego kawałka! Zobaczcie koniecznie!

Udostępnij na Google Plus