Jason Derulo powraca z nowym singlem „Swalla”! Towarzyszą mu Nicki Minaj i Ty Dolla $ign

Amerykański wokalista i autor tekstów Jason Derulo oficjalnie powraca do muzycznego świata ze swoim nowym singlem! Po wydanej w zeszłym roku kompilacji „Platinum Hits”, z której pochodzi jego ostatni utwór „Kiss the Sky”, przyszedł teraz czas na rozpoczęcie promocji związanych z kolejnym wydawnictwem. Pierwsza premierowa piosenka zadebiutowała właśnie w sieci!

Utwór „Swalla” jest pierwszym singlem z nadchodzącej płyty Jasona Derulo, która ukaże się prawdopodobnie już w tym roku nakładem wytwórni Warner Bros Records. W piosence gościnnie pojawiają się także Nicki Minaj oraz Ty Dolla $ign. Autorami warstwy lirycznej oprócz Jasona i jego gości są także Robert Diggs, Jacob Kasher Hindlin, Russell Jones, Eric Frederic oraz Gamal Lewis. W tym momencie nie ma jeszcze informacji na temat teledysku do piosenki, jednak będziemy Was oczywiście informować na bieżąco.

Warto wspomnieć, że nowy krążek będzie pierwszym studyjnym wydawnictwem artysty od wydanego w 2015 roku albumu „Everything Is 4”, z którego pochodził jego ostatni hit „Want to Want Me”. Premiera kompozycji zaplanowana była wstępnie na 4 marca, jednak z nieznanych przyczyn wydana została tydzień wcześniej. Piosenki „Swalla” posłuchać możecie poniżej. Będzie hit na miarę choćby „Want to Want Me” czy „Talk Dirty”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus