“Invisible” – posłuchaj pośmiertnego singla Christiny Grimmie!

Amerykańska wokalistka i youtuberka Christina Grimmie, która w ubiegłym roku tragicznie zginęła, nagrała wiele piosenek, które nie ujrzały światła dziennego. Teraz rodzina i przyjaciele dzielą się tym co nie zostało opublikowane.

Dziś do sprzedaży trafił pierwszy pośmiertny singiel Christiny Grimmie, który został zatytułowany “Invisible”. Jest to również zapowiedź całej płyty, która ma się ukazać w tym roku. Piosenka swoją premierę miała już wczoraj w audycji “Elvis Duran and the Morning Show” na antenie radia iHeartRadio.

Christina Grimmie za życia wydała jedną płytę “With Love” (2013) oraz dwie EP-ki: “Find Me” (2011) oraz “Side A” (2016).

 

Udostępnij na Google Plus

4 komentarze

  1. kolejni chcą zarabiać na śmierci? …. to się zaczyna robić chore…

    • Chory to jest Twój zbędny komentarz.. Team Grimmie chce aby pamięć była o niej trwała a rodzina wie ile dla wszystkich znaczyła, płyta i tak miała wyjść, więc co dlatego, że Christina zmarła to mają wyrzucić jej pracę? Myślę, że jest dumna ze swojej rodziny 😉

    • Jakbym ja miał umrzeć to nie miałbym nic przeciwko temu, żeby rodzina/bliscy na tym zarobili. Niech coś mają oprócz cierpienia.

  2. Kasa musi się zgadzać.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *