Eurowizja 2017. Isabell Otrebus dzieli się utworem „Voiceless”

To już ostatnia polska propozycja na Konkurs Eurowizji 2017. Jest nią kompozycja „Voiceless”, którą nagrała Isabell Otrebus. Czy ta piosenka ma szansę reprezentować Polskę?

Isabell Otrebus-Larsson to polska wokalistka, która na stałe mieszka w Szwecji. Brała udział w szwedzkim „Idolu” oraz w siódmej edycji polskiego show „Mam Talent”. Jej eurowizyjna piosenka została zatytułowana „Voiceless” i premierę miała wczoraj w serwisie YouTube na kanale Warner Music Sweden. Utwór napisali Fredrik KempeDavid Kreuger, którzy już wielokrotnie tworzyli eurowizyjne nagrania, m.in. dla Erica Saade czy Charlotte Perelli.

POZNALIŚMY JUŻ WSZYSTKIE PROPOZYCJE! POSŁUCHAJ!

Krajowe Eliminacje 2017 odbędą się 18 lutego i będą transmitowane w TVP1 od godziny 20:30. Na scenie sobaczymy także m.in. Anetę Sablik, Paullę oraz Kasię Moś.

Udostępnij na Google Plus

10 komentarzy

 1. No i to jest to! To jest sukces! 12 points!

 2. Ale nuda…

  • to ty jestes tu nudny 🙂

 3. 3 razy tak :)))) Bardzo dobry utwór – typowo na Eurowizje 😉 Ona Lanberry/Kasia albo ewentualnie Aneta 😉 Jak dla mnie nikt inny nie ma szans 😉

 4. Zajebista

 5. Ace of base 2017 😉

 6. Piękna piosenka! Trzymam za nią kciuki! 🙂

 7. ESC 2018 i tak bedzie we Francji :p

 8. No to w przyszłym roku Eurowizja w Polsce!!Do boju Isabell tylko my jej nie zawiedzmy.!!!

 9. Glosujmy w preselekcjach na Isabell Otrębus, ta dziewczyna ma świetny głos i piosenkę, jest duża szansa na zajęcie wysokiego miejsca na Eurowizji.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *