Doda i Olivia Wieczorek wystąpią podczas Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2017

Krajowe Eliminacje do Eurowizji odbędą się już 18 lutego 2017 o godzinie 20:30 w TVP1. W oczekiwaniu do ogłoszenie listy finalistów, dowiedzieliśmy się kilku szczegółów koncertu eliminacyjnego.

Jak podaje TVP, w jury, które będzie oceniać podobnie jak publiczność występy Krajowych Eliminacji 2017, będzie 5 członków. W gronie Krzesimir Dębski, Alicja Węgorzewska, Maria Sadowska, polski zdobywca Grammy Włodek Pawlik oraz znany z „Jakiej To Melodii?” Robert Janowski. Show poprowadzi niezastąpiony Artur Orzech.

W przerwie, podczas której widzowie będą oczekiwać ogłoszenia wyników, wystąpi Doda oraz Olivia Wieczorek, która reprezentowała Polskę w Junior Eurovision (Eurowizji dla dzieci). Fani Michała Szpaka nie kryją swojego rozczarowania, że ich idol – jako zwycięzca ubiegłorocznych preselekcji nie pojawi się na scenie.

Tradycyjnie, po wszystkie newsy związane z Eurowizją zapraszamy do specjalnie przygotowanej zakładki. Wciąż możecie oddawać swoje głosy w eurowizyjnej sondzie – kto powinien reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji.

Web Cams Sex
Cornel

Cornel

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus

19 komentarzy

  1. 18.02 przecież koncert Virgin w Częstochowie! 😮

  2. A jeszcze niedawno Doda dla TVP była „beee…” 🙂

  3. Jestem ciekaw utworów 🙂

  4. Marcin Sroka

  5. ekstra <3

  6. https://www.youtube.com/watch?v=k1d6rny0cLw piosenka która zabrzmi zapewne to kopiuj-wklej

  7. Beka

  8. A wykona Riotkę?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *