Doda i Olivia Wieczorek wystąpią podczas Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2017

Krajowe Eliminacje do Eurowizji odbędą się już 18 lutego 2017 o godzinie 20:30 w TVP1. W oczekiwaniu do ogłoszenie listy finalistów, dowiedzieliśmy się kilku szczegółów koncertu eliminacyjnego.

Jak podaje TVP, w jury, które będzie oceniać podobnie jak publiczność występy Krajowych Eliminacji 2017, będzie 5 członków. W gronie Krzesimir Dębski, Alicja Węgorzewska, Maria Sadowska, polski zdobywca Grammy Włodek Pawlik oraz znany z “Jakiej To Melodii?” Robert Janowski. Show poprowadzi niezastąpiony Artur Orzech.

W przerwie, podczas której widzowie będą oczekiwać ogłoszenia wyników, wystąpi Doda oraz Olivia Wieczorek, która reprezentowała Polskę w Junior Eurovision (Eurowizji dla dzieci). Fani Michała Szpaka nie kryją swojego rozczarowania, że ich idol – jako zwycięzca ubiegłorocznych preselekcji nie pojawi się na scenie.

Tradycyjnie, po wszystkie newsy związane z Eurowizją zapraszamy do specjalnie przygotowanej zakładki. Wciąż możecie oddawać swoje głosy w eurowizyjnej sondzie – kto powinien reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji.

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus