Daria Zawiałow i goście na koncercie w radiowej Trójce!

Już 19 lutego 2017 roku Daria Zawiałow zagra szczególny koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Artystce na scenie towarzyszyć będą wyjątkowi goście: Piotr Rogucki z zespołu Coma, Gaba Kulka i Bela Komoszyńska z Sorry Boys. Koncert będzie transmitowany na antenie Trójki. Start o godzinie 19:05!

Podczas niedzielnego koncertu Daria przedpremierowo zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty „A kysz!”, a te, które już znamy, będzie można usłyszeć w nowych akustycznych aranżacjach. Debiut Darii ukaże się na półkach sklepowych już 3 marca 2017 roku i z całą pewnością możemy powiedzieć, że jest to jedna z bardziej oczekiwanych płyt 2017 roku. Singlami promującymi wydawnictwo są Malinowy Chruśniak, Kundel Bury i Miłostki. Wszystkie trzy utworu również usłyszycie już w tę niedzielę na antenie radiowej Trójki.

Zapraszamy na koncert już w najbliższą niedzielę!

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus