Charli XCX na żywo u Jimmy’ego Kimmela – zobacz występ artystki z utworami “After the Afterparty” i “Bounce”!

Angielska piosenkarka i autorka tekstów Charli XCX kontynuuje promocje związane ze swoim ostatnim singlem. Po wydanej w zeszłym roku EPce „Vroom Vroom” i niedawnym przesunięciu swojego nowego krążka na wrzesień, wokalistka skupiła się na występach i dalszej pracy nad nową muzyką. Artystka pojawiła się również wczoraj w jednym z amerykańskich programów telewizyjnych, gdzie zaśpiewała swój ostatni singiel i jedną z nowych kompozycji.

Piosenka zatytułowana „After the Afterparty” została jakiś czas temu wydana jako pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa wokalistki, które według najnowszych informacji usłyszymy dopiero we wrześniu. Drugi z zaprezentowanych wczoraj na żywo numerów, “Bounce”, miał swoją premierę jeszcze w lipcu zeszłego roku podczas wydarzenia Pop City zorganizowanego przez brytyjską wytwórnię PC Music. Oba utwory Charli wykonała w amerykańskim programie Jimmy Kimmel Show, a nagrania opublikowane zostały na oficjalnym kanale programu w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Charli XCX zamyka wydany w 2014 roku album „Sucker”, który przyniósł artystce międzynarodową sławę dzięki takim singlom jak „Boom Clap” czy (znienawidzonym przez nią„Break the Rules”. Nowy krążek będzie więc jej pierwszym wydawnictwem od trzech lat, a jego brzmienie sama Charli opisała jako “dużo bardziej komercyjne” niż dotychczas. Występ artystki z piosenkami “After the Afterparty” oraz “Bounce” prezentujemy poniżej. Dała radę Was przekonać, że warto czekać na jej kolejny album?


Udostępnij na Google Plus