Aura opublikowała nowy singiel oraz teledysk

Duńska wokalistka Aura, która kiedyś na scenie występowała jako Aura Dione, kilka miesięcy temu powróciła z nowym singlem. Teraz artystka prezentuje kolejny, który premierę miał wraz z teledyskiem.

Aura aktualnie pracuje nad nowym materiałem, który prawdopodobnie zostanie wydany na albumie, o którym na razie nic nie wiemy. Trzecim singlem po powrocie i zmianie pseudonimu artystycznego piosenkarki jest utwór zatytułowany „Can’t Steal The Music”. Słowa do piosenki napisała Aura oraz Jamie Hartman, natomiast produkcją zajął się Thomas Troelsen. Wraz z premierą nagrania pojawił się także teledysk w reżyserii Michael Sauer.

Przypomnijmy, że wokalistka do tej pory wydała dwa albumy (jako Aura Dione): „Columbine” (2008) oraz „Before The Dinosaurs” (2011).

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus

12 komentarzy

 1. Mateusz – Twoja przyjaciółka 😉

 2. *steal Misiaczki 🙂 Kawałek całkiem OK, nic nowego, ale słucha się przyjemnie.

 3. Kto to jest?

 4. Bardzo słaby singiel. Ładnie wygląda w teledysku, ale to tyle. Stać ją na więcej.

 5. Świetny kawałek <3

 6. poprzednie 2 utwory były bardzo dobre, ale ten jest wyśmienity 🙂
  moja królowa wróciła i nieważne, że popularności pewnie już nie odzyska, ważne że w końcu nagrywa, bo to robi najlepiej <3

 7. co do pseudonimu i wydawania albumów z tym związane 😛
  Columbine początkowo wydane w Danii jako Aura, po sukcesie w ojczyźnie, Europę zaczęła podbijać jako Aura Dione. więc poniekąd jest to powrót do pierwszego pseudonimu 😉

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *