Ariana Grande prezentuje teledysk do piosenki “Everyday”! Zobacz najnowszy klip artystki!

Amerykańska wokalistka Ariana Grande wciąż kontynuuje promocję swojego ostatniego albumu “Dangerous Woman”. Niedawno w sieci pojawiła się informacja o planach wyboru kolejnego singla z najnowszej płyty artystki, którym ostatecznie została piosenka „Everyday”. Doczekaliśmy się – dziś do sieci trafił właśnie zrealizowany do tego utworu teledysk!

Czwartym oficjalnym singlem promującym wydawnictwo “Dangerous Woman” (po tytułowym „Dangerous Woman”, „Into You” i „Side To Side”) została jakiś czas temu kompozycja „Everyday”, w której gościnnie możemy usłyszeć również amerykańskiego rapera Future’a. Lyric video do piosenki w reżyserii Chrisa Marrsa Piliero zadebiutowało w serwisach YouTube oraz Vevo 1 lutego, natomiast oficjalny teledysk, którego autorem jest Chris Marrs Piliero, trafił do sieci 26 lutego.

Przypomnijmy, że w tym roku Ariana odwiedzi po raz pierwszy Polskę i zagra aż dwa koncerty w łódzkiej Atlas Arenie: 31 maja i 1 czerwca. Występ odbędzie się w ramach światowej trasy Dangerous Woman Tour, która zakończy się oficjalnie 17 czerwca w Turynie. Oficjalny klip do piosenki „Everyday” prezentujemy poniżej. Dobry wybór na kolejny singiel? Będzie hit?

Udostępnij na Google Plus