Ariana Grande prezentuje teledysk do piosenki „Everyday”! Zobacz najnowszy klip artystki!

Amerykańska wokalistka Ariana Grande wciąż kontynuuje promocję swojego ostatniego albumu „Dangerous Woman”. Niedawno w sieci pojawiła się informacja o planach wyboru kolejnego singla z najnowszej płyty artystki, którym ostatecznie została piosenka „Everyday”. Doczekaliśmy się – dziś do sieci trafił właśnie zrealizowany do tego utworu teledysk!

Czwartym oficjalnym singlem promującym wydawnictwo „Dangerous Woman” (po tytułowym „Dangerous Woman”, „Into You” i „Side To Side”) została jakiś czas temu kompozycja „Everyday”, w której gościnnie możemy usłyszeć również amerykańskiego rapera Future’a. Lyric video do piosenki w reżyserii Chrisa Marrsa Piliero zadebiutowało w serwisach YouTube oraz Vevo 1 lutego, natomiast oficjalny teledysk, którego autorem jest Chris Marrs Piliero, trafił do sieci 26 lutego.

Przypomnijmy, że w tym roku Ariana odwiedzi po raz pierwszy Polskę i zagra aż dwa koncerty w łódzkiej Atlas Arenie: 31 maja i 1 czerwca. Występ odbędzie się w ramach światowej trasy Dangerous Woman Tour, która zakończy się oficjalnie 17 czerwca w Turynie. Oficjalny klip do piosenki „Everyday” prezentujemy poniżej. Dobry wybór na kolejny singiel? Będzie hit?

Udostępnij na Google Plus

11 komentarzy

  1. następnym singlem niech będzie Touch it

  2. następnym singlem niech będzie Touch it

  3. Touch it powinno być ♡ ale boję się że ta pinda już nic nie wypuści

  4. Touch it powinno być ♡ ale boję się że ta pinda już nic nie wypuści

  5. ponioslo ja troche XD

  6. Greedy albo sometimes

  7. Ale jej ładnie w takich włosach!

  8. Raczej nie będzie następnego singla Ale jak tak to Moonlight albo Leave Me Lonely albo Greedy

  9. Miło by było jakby kolejnym singlem zostało „Touch It” 🙂 A teledysk przyjemny do oglądania 😉

  10. Co ona ma z tymi wiszącymi kurtkami, do których zmieściłyby się trzy Ariany? 😮 Wybór singla na rynek amerykański bardzo dobry, klip nieprzyjemny.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *