Alessia Cara w nowej piosence Zedda! Posłuchaj premierowego singla „Stay”

Niemiecki DJ i producent muzyczny Anton Zaslavski, znany szerszej publiczności jako Zedd, pracuje aktualnie nad swoim trzecim pełnym albumem. Po wydanych w zeszłym roku singlach „Candyman”, „Adrenaline” oraz „Ignite” nadszedł teraz czas na kolejny przedsmak nowego materiału. Właśnie odbyła się premiera kolejnego numeru producenta, który jest efektem jego współpracy z jedną ze wschodzących gwiazd muzyki pop w Stanach Zjednoczonych.

Utwór „Stay” jest już czwartym singlem promujący nowy album Zedda, który ukazać się ma prawdopodobnie już w tym roku nakładem wytwórni Interscope Records. Piosenka jest wynikiem kolaboracji DJ-a z amerykańską wokalistką Alessią Carą, o której jest ostatnio głośno w mediach za sprawą piosenki „Scars to Your Beautiful”. Za warstwę liryczną poza producentem i wokalistką odpowiedzialni byli także Anders Frøen, Linus Wiklund, Noonie Bao oraz Sarah Aarons.

Przypomnijmy, że dyskografię Zedda zamyka wydany w 2015 roku album „True Colors”, na którym wśród zaproszonych do współpracy gości znaleźli się m.in. Troye Sivan, Selena Gomez czy Jon Bellion. W zeszłym roku tytułowa piosenka doczekała się również odświeżonej wersji, w której mogliśmy usłyszeć amerykańską wokalistkę Keshę. Czekacie na nowy album Zedda? Z kim jeszcze producent powinien współtworzyć swoje kolejne piosenki?

Udostępnij na Google Plus

5 komentarzy

  1. Początek brzmi jak piosenka Banks :/

  2. Sorry, do tej pory Zedd wydawał mi się w porządku, chociażby bo sprawie z Keshą, ale takim zagraniem stracił u mnie cały szacunek. To, że dziewczyna robi genialną muzykę nie będąc kimś z komercyjnego topu nie znaczy l, że można jej twórczość jak gdyby nigdy nic zawłaszczyć. Myślał, że się nie wyda? I to jeszcze koleś, który „produkuje” muzykę..

  3. Alessia nie jest amerykańską wokalistką tylko kanadyjską! Mam nadzieję, że piosenka zostanie hitem

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *