Albumy dwóch wielkich gwiazd muzycznych już w tym miesiącu?

Dopiero co rozpoczął się rok 2017, a już spekuluje się o dwóch mocnych powrotach muzycznych. W artykule zebraliśmy wszystko, co wiemy na ten temat.

Niejaki portal BCharts podał dzisiaj dwie, dość ciekawe informacje. Pierwsza z nich mówi o tym, iż pewna wokalistka muzyki pop wyda w ten piątek swój pierwszy singiel z nowej płyty. Druga z nich mówi o artyście indie, który zapowie swoją nową płytę już pod koniec lutego. Już teraz można spekulować, kto to może być, ale my jako redakcja mamy już swoich faworytów.

W przypadku Katy Perry wszystko powoli zaczyna się układać w jedną całość. Piosenkarka nad nowym albumem pracuje już od końca 2015 roku, kiedy to zakończyła swoją trasę The Prismatic World Tour. Co chwila pojawiały się plotki o rzekomym nagraniu teledysku, czy też przeróżnych kolaboracji. Wiemy jednak iż na nadchodzącym rozdaniu nagród Grammy ma wystąpić artysta-niespodzianka z nowym materiałem. Spekuluje się, że pierwszy zwiastun nowego utworu od tego kogoś możemy usłyszeć także podczas emisji reklam na dzisiejszym Super Bowl, na którym wystąpi Lady Gaga. Przypuszczamy, iż Katy nie przegapiłaby okazji i zapowiedziałaby swój nowy singiel przy ponad 100-milionowej publiczności amerykańskiej, gdyby rzeczywiście była gotowa powrócić z nowym materiałem. Pytanie tylko, czy rzeczywiście tak jest?

Drugim naszym typem jest wokalistka Lorde.  Artystka już zdążyła zapowiedzieć serię festiwalowych występów (kto wie, może załapie się na tegoroczny Opener?), na których potwierdzono, iż wystąpi tam z premierowymi  piosenkami. Ponadto serwis HitsDailyDouble podał informację że na pierwszy kwartał 2017 roku zaplanowana ma być premiera albumu-niespodzianki. Najbliższy koncert Lorde już na początku kwietnia – jest więc prawie pewne, że doczekamy się nowości od niej już niebawem. Ale czy w takiej formie?

Oczywiście to może być równie inni wykonawcy. Równie dobrze to może być Nicki Minaj, która swoimi niedawnymi kolaboracjami sugeruje, iż nowy krążek od raperki może wyjść już stosunkowo niedługo. Równie dobrze to może być też Christina Aguilera, która od kilku lat pracuje nad nowym longplay’em, lecz dalej nie znamy konkretów na ten temat. Także i Lana Del Rey może zaskoczyć wszystkich – od niej samej mamy potwierdzenie o zaawansowanym stadium pracy nad jej nowymi kompozycjami.

Pamiętajcie o tym, że informacje, które tu umieszczamy, mogą się okazać kompletną nieprawdą. Źródło tych rewelacji sugeruje jednak iż mogą zawierać w sobie ziarno prawdy.

Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus