Taboo z The Black Eyed Peas powraca z solowym materiałem! Zobacz teledysk do piosenki “The Fight”

Powrót amerykańskiej formacji The Black Eyed Peas jest jednym z najbardziej oczekiwanych momentów w świecie muzyki pop. W międzyczasie członkowie grupy skupiają się jednak na karierach solowych, z których słyną jak dotąd głównie producent will.i.am oraz wokalistka Fergie. Parę dni temu kolejny z członków zespołu zaprezentował teledysk do swojego solowego materiału, który został zrealizowany w słusznej sprawie.

Utwór “The Fight” jest drugim solowym singlem Taboo, który trafił do sieci jeszcze w listopadzie zeszłego roku jako projekt zrealizowany w celach charytatywnych. Środki ze sprzedaży piosenki trafiły w całości do amerykańskiej fundacji American Cancer Society, która zajmuje się zbieraniem środków i walką z rakiem. Teledysk do piosenki w reżyserii Devinsupertrampa trafił do sieci 19 stycznia. Za choreografię odpowiedzialny jest Matt Steffanina.

Przypomnijmy, że debiutancki singiel rapera, “Zumbao”, trafił do sprzedaży cyfrowej w 2014 roku. Na 2017 rok planowany jest również powrót grupy The Black Eyed Peas, w którym Taboo oczywiście również weźmie udział. Teledysk zrealizowany do piosenki “The Fight” prezentujemy poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus