Sztab Mariah o występie sylwestrowym: „To SABOTAŻ!”

To nie była udana końcówka 2016 roku dla legendarnej Mariah Carey. Wokalistka wystąpiła na zabawie sylwestrowej w Nowym Jorku, podczas której doszło do sytuacji, która zelektryzowała cały Internet. 

Mariah „wykonała” dwie piosenki – „Emotions” oraz „We Belong Together„. Podczas pierwszej z nich, prawdopodobnie puszczono złą wersję podkładu – wersję instrumentalną bez nagranych wokali. Carey nawet nie próbowała wykonać na żywo piosenki. Podczas drugiej, Mariah ewidentnie miała dosyć bycia na scenie, nie starała się nawiązać kontaktu z publicznością i nie chciała nawet udawać, że śpiewa puszczony z playbacku utwór.

TMZ podaje, iż sztab wokalistki twierdzi, że doszło do celowego sabotażu. Według znanego portalu, management Carey wierzy, że osoby odpowiedzialne za produkcję zabawy sylwestrowej specjalnie podmieniły odsłuch wokalistki (który ponoć nie działał). Powodem, dla którego rzekomo zdecydowano się na taki zabieg, było podniesienie oglądalności show i większego rozgłosu w sieci.

Jako dowód sztab wokalistki podaje, iż godzinę przed występem Mariah udzieliła wywiadu prowadzącemu show Ryanowi Seacrestowi, w którym skarżyła się, że nie słyszy jego pytań.

Czy takie tłumaczenie wydaje się Wam wiarygodne?

Cornel

Cornel

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus

16 komentarzy

  1. KOMENTARZ REDAKCJI:

  2. Wspaniała wymówka, żeby teraz zrobić szum wokół Mariah i traktować ją jako ofiarę :'( :’))

  3. Wpisz może „sabotage” Ensamelf Art

  4. Ja jej wierzę! :<

  5. a ja uważam że to był idealny występ na podsumowanie 2016’go roku i odkąd zobaczyłem ten występ to stałem się jej fanem 😀 You Are a good sport Mariah!!! <3

  6. Szkoda, że tancerze znali choreografię do piosenki, do której ona nawet nie znała słów…. swojej. Kurwa, no sorry. A jak nie chciało jej się „śpiewać” z playbacku WeBelongTogether to już chyba przebiło wszystko. Jak można być tak nieprofesjonalnym i podejść do tematu? Ciekawe ile hajsu zgarnęła

  7. Durne babsko, denerwuje mnie jej zachowanie. Myśli, że nie ma nikogo sławniejszego od niej.

  8. Nawet Britney w 2007 radziła sobie lepiej na scenie…

  9. za ten 15 min występ podobno dostała milion. Więc nic dziwnego, że podeszła z podejściem *fuck it*, tym bardziej jeśli planowała lecieć z playbacku (pre-recorded), a nie zadbano o to i puszczono w tle praktycznie sam instrumental. Sabotaż czy nie, z hajsem do przodu.

  10. I tak ja kocham

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *