Sophie Ellis-Bextor prezentuje nowy klip! Zobacz teledysk do piosenki “Wild Forever”

Brytyjska wokalistka Sophie Ellis-Bextor kontynuuje promocję swojej najnowszej płyty. Po wydanych jak dotąd teledyskach do piosenek “Come With Us” oraz “Crystallise”, które ukazały się w zeszłym roku, artystka opublikowała właśnie kolejny, nakręcony do następnego z utworów z niedawno wydanego albumu.

Trzecim oficjalnym singlem z wydanego w 2016 roku wydawnictwa „Familia” jest kompozycja zatytułowana „Wild Forever”. Słowa do piosenki napisała artystka we współpracy z Edem Harcourtem, który jest jednocześnie producentem tego nagrania. Nakręcony w Meksyku teledysk zadebiutował na oficjalnym kanale na YouTubie artystki 16 stycznia.

Przypomnijmy, że wydawnictwo “Familia” ukazało się w sprzedaży 2 września zeszłego roku. Album promowały jak dotąd single “Come With Us”, “Crystallise” oraz “Wild Forever”. Warto także wspomnieć, że dzięki agencji Go Ahead artystka wystąpi przed polską publicznością już 8 marca w warszawskiej Progresji. Teledysk do piosenki “Wild Forever” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Bilety na koncert artystki w Warszawie nabyć możecie TUTAJ!

unnamed

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus